Kurumsal Para, Bu 4 Altcoin’den Çıkarken Bu 2 Altcoin’e Aktı!

Kurumsal Para, Bu 4 Altcoin’den Çıkarken Bu 2 Altcoin’e Aktı!

Önde gelen bir dijital varlık yöneticisi, kripto yatırım ürünlerinin yedi hafta içinde ilk kez geçen hafta çıkışlar yaşadığını söylüyor. En son haftalık CoinShares raporuna göre, dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta 110.000.000 dolar çıkış yaşadı. Ayrıca, 4 altcoin projesinden çıkış olurken 2 altcoin’e girişler oldu. Ayrıntılar için Kriptoks.com okumaya devam ediniz.

Çıkışlar neden kaynaklanıyor?

CoinShares, 80 milyon dolarlık Kuzey Amerika çıkışlarının büyük olasılıkla ABD Başkanı Joe Biden’in kriptoyla ilgili yürütme emrine bir yanıt olduğunu söylüyor, ancak kesin nedenler belirsiz. CoinShares, şu açıklamayı yaptı:

Dijital varlık yatırım ürünleri, 7 haftalık bir giriş akışının ardından geçen hafta 110 milyon ABD Doları tutarında çıkış gördü. Geçen haftanın başında başlayan çıkışlarla Kuzey Amerika’dan elde edilen 80 milyon dolarlık çıkış, bunların dijital varlıkları daha derinlemesine incelemek için ABD Başkanlık Yürütme Emri’ne bir yanıt olduğunu gösteriyor.

CoinShares, çok az fiyat tepkisi olduğu ve Avrupa’da da 30 milyon dolar çıkış olduğu göz önüne alındığında, nedenlerin belirsiz olduğunu vurguluyor. Öyle görünüyor ki düzenleyici endişeler ve jeopolitik riskler, yatırımcıların dijital varlıklarla ilgili endişelerinin ön saflarında yer almaya devam ediyor.

Çıkış ve giriş gören altcoin projeleri hangileri?

Piyasa değerine göre lider kripto Bitcoin (BTC), BTC yatırım ürünlerinden ayrılan 70 milyon dolarla en ağır çıkışları yaşadı. Piyasa payına paralel olarak, lider altcoin Ethereum (ETH), kanamayı 51 milyon dolarda durdurarak ikinci en yoğun çıkışı gördü. CoinShares, şu bilgileri paylaşıyor:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.