KuCoin “İflas ve 300 Bitcoin Kaldı” İddiasına Yanıt Verdi!

KuCoin “İflas ve 300 Bitcoin Kaldı” İddiasına Yanıt Verdi!

KuCoin’in platformunda para çekme işlemlerini durdurduğuna dair söylentiler ortalıkta dolaşıyor. LUNA çöküşü nedeniyle yaşanan kayıplar dolayısıyla KuCoin’in para çekme işlemlerini durduracağına dair spekülasyonlar yaygındı. Ayrıca, platformun Bitcoin bakiyesi hakkında bazı iddialar konuşuluyor. Ancak ilgili platform, bu konuda bir açıklama yaptı ve iddiaları reddetti.

KuCoin’in para çekme işlemlerini askıya aldığı söylentilerini reddetti

Bu arada, KuCoin CEO’su Johnny Lyu, Cumartesi günü para çekme işlemlerini askıya alma iddialarını reddetti. Ayrıca, ortalıkta dolaşan spekülasyonlara binaen KuCoin’in LUNA, 3AC veya Babel’e maruz kalmadığını söyledi.

Johnny Lyu, Terra çöküşüne atıf yaparak, herhangi bir kripto para çöküşünden dolayı büyük bir sıkıntı yaşamadıklarını da sözlerine ekledi. Ayrıca, platformda para çekme işlemlerini durdurma planı olmadığını söyledi. Johnny Lyu, “KuCoin’deki her şey iyi çalışıyor, her şey yolunda,” dedi.

Bitcoin bakiyesine ilişkin iddialara verilerle cevap verdi

En son Johnny Lyu, KuCoin Bitcoin bakiyesi hakkında yanlış iddialar hakkında yorum yaptı. Pazartesi günü, birçok on-chain izleme aracının borsaların tam dengesini sunamayacağını söyledi. KuCoin CEO’su, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Çoğu on-chain izleme aracı, takasların tam dengesini sunamaz. Onların suçu değil. Çünkü birçok değişim adresi etiketlenmemiş. Daha önce birçok KuCoin cüzdanı Glassnode tarafından izlenmedi. Yakın zamanda KuCoin için Bitcoin (BTC) etiketlerini güncellediler.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.