KuCoin CEO’su ile Özel Röportaj: BTC, SHIB Öngörüsü, Altcoin Sepeti ve Daha Fazlası…

KuCoin CEO’su ile Özel Röportaj: BTC, SHIB Öngörüsü, Altcoin Sepeti ve Daha Fazlası…

Dünyanın en büyük Bitcoin (BTC) ve altcoin borsalarından biri olan KuCoin’in CEO’su Johnny Lyu ile borsanın geleceği, portföyü, BTC öngörüsü, 2021’deki KuCoin büyümesi, 2022 hedefleri ve Türkiye pazarı hakkında konuştuk. İşte röportaj…

KuCoin CEO’su Johnny Lyu ile röportaj: KuCoin nedir ve neler sağlar?

Kriptokoin: KuCoin borsasını kısaca bize anlatır mısınız? Neden böyle bir borsaya ihtiyacımız var? Onu diğer borsalardan farklı kılan nedir?

KuCoin CEO’su Johnny Lyu: Eylül 2017’de başlatılan KuCoin, Seyşeller’deki merkezi ile küresel bir kripto para borsasıdır. Kapsayıcılık ve topluluk erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak 700’den fazla dijital varlık sunar ve şu anda 207 ülkede ve bölgedeki 18 milyon kullanıcısına spot ticaret, marj ticareti, P2P fiat ticareti, vadeli işlem ticareti, hisse senedi ve borç verme hizmeti sağlar.

2022’de KuCoin, ön B Serisi bir turuyla 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı ve toplam yatırımları A Turu ile birlikte 170 milyon dolara çıktı. Toplam değeri 10 milyar dolara çıktı. KuCoin şu anda CoinMarketCap’e göre en iyi 5 kripto borsasından biri. Ayrıca Forbes, KuCoin’i 2021’deki En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklıları için En İyi Kripto Uygulaması seçti. KuCoin’in benzersiz yönleri ise:

● KuCoin, kolay bir arayüz, KYC politikası, ticket’lar ve çevrim içi sohbet yoluyla 7 gün 24 saat müşteri desteği ile yüksek güvenlik ve en düşük işlem ücretleri sunar.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.