Kritik Seviyeleri Öngören Analistten “Son Dakika” Bitcoin Tahmini!

Kritik Seviyeleri Öngören Analistten “Son Dakika” Bitcoin Tahmini!

Bitcoin’in Mayıs 2021’deki çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden “Dave the Wave” lakaplı kripto analistinin geçmiş fiyat tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Dave şimdi, lider kriptonun başka bir düşüşe hazır olup olmadığını belirlemek için Bitcoin (BTC)’in fiyat davranışını analiz ediyor.

Sıradaki 40 bin dolar testi belirleyici olacak

94.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in şu anda yükselen bir kanalda işlem gördüğünü söyleyen takma adlı analist Dave the Wave’e göre, Bitcoin şu anda yükselen bir kanalda işlem görüyor ve bu da Bitcoin’in 33.000 dolardan 30 günün en yüksek seviyesi 45.661 dolara ulaşmasına izin verdi. Kripto analistine göre yükselen kanal, BTC’nin ATH seviyesi olan 69.000 doların üzerindeki değerinin yaklaşık %50’sini silmesi ardından şimdi Bitcoin’in geri dönüşünü izliyor. Dave the Wave’e göre, Bitcoin’in kanalı açık tutmak için 40.000 doları telafi etmesi gerekiyor:

40.000 dolarlık alan, neyin düzeltici bir kanal haline gelebileceğinin ana testi olacak.

Bitcoin 30 bin doların altına düşebilir

Büyük resme bakıldığında, Dave the Wave, Bitcoin’in hala düşüşte olduğuna ve 23,323 dolarlık hedefine doğru yolda olduğuna inanıyor.

Bitcoin şimdi 40.000 dolardan desteğin altında işlem görürken, kripto stratejisti mevcut fiyat hareketini BTC’nin Eylül 2018’deki piyasa yapısıyla karşılaştırıyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.