Kritik Seviyeleri Öngören Analistin Son Bitcoin Tahmini!

Kritik Seviyeleri Öngören Analistin Son Bitcoin Tahmini!

Bitcoin’in Mayıs 2021 çöküşünü doğru bir şekilde bilen kripto analisti, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda katlanarak yükseldiğini görüyor.

Mayıs 2021 Bitcoin çöküşünü bilen analist, büyük BTC fiyat hedefini açıkladı

Dave the Wave, logaritmik büyüme eğrisi (LGC) modeline dayanarak, Bitcoin’in önümüzdeki dört yıl içinde potansiyel olarak %1,100’ün üzerinde bir artışa tanık olabileceğini söyledi. Aşağıdaki grafikte analist, 2011’den gelen LGC çizgilerinin hangi seviyelere işaret ettiğini paylaşıyor:

Bu tablodaki ana fikir, LGC’yi kesen çok yıllı trend çizgisinin bir ortalama fiyat işlevi görmesidir.

Grafiğe bakıldığında, kripto stratejisti, 2026 yılına kadar 260.000 dolara kadar sürdürülebilir bir Bitcoin rallisi öngörüyor. Analistin isabetli tahminlerine Kriptoks.com‘un bu makalesinden göz atabilirsiniz.

Dave the Wave, BTC tahminlerini güncelledi

Mayıs 2021 çöküşünü tahmin etmenin yanı sıra Dave the Wave, Bitcoin’in yaklaşık 43.000 dolardan işlem gördüğü bu yıl Nisan ayında BTC’nin kapitülasyonunu yaklaşık 25.000 dolar olarak nitelendirdi. Her iki durumda da kripto stratejisti LGC modeline güvendiklerini söylüyor. Bu arada, Dave the Wave, LGC’nin 2018’den beri BTC’nin tepelerini ve diplerini tahmin ettiğini vurguluyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.