Kritik Seviyeleri Öngören Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

Kritik Seviyeleri Öngören Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

Bitcoin için Mayıs 2021 çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto traderı ve analisti, bir yıl içinde ikinci kez tüm zamanların en yüksek seviyesinden kabaca %50 düştüğünden dolayı BTC için en kötü durum senaryosunu açıklıyor. Analistin önceki isabetli tahminlerini Kriptoks.com’un bu adresinden öğrenebilirsiniz.

Bitcoin için en kötü durum senaryosu neyi işaret ediyor?

Dave the Wave olarak bilinen takma adlı analist, 90.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in 40.000 dolarlık önemli bir destek seviyesini kaybettiğini ve daha fazla aşağı yönlü riskle karşı karşıya olduğunu söylüyor. Analiste göre, Bitcoin muhtemelen 30.000 dolardan desteğe ulaşacak, ancak aynı zamanda ayı senaryosunda 25.000 dolara kadar düşmeye karşı savunmasız görünüyor:

Ah! Sorun şu ki, 40.000 dolarlık alanı kaybettiğinde, aşağıda fazla destek yok. Ama destek var. En iyi durum (devam eden düzeltme) senaryosu 30.000 dolar. En kötü durum senaryosu ise 25.000 dolar. Makro boğa.

Dave the Wave, Fibonacci uzantılarını kullanıyor ve ayrıca BTC için 25.000 dolarlık aşağı yönlü bir hedefi ölçmek için olası bir aşağı yönlü baş ve omuz modelini tanımlıyor:

Buradaki Fib uzantısını merak edenler için, potansiyel bir baş ve omuzları ölçüyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.