Kritik Seviyeleri Öngören Analist: Bitcoin Bu Diplere Oynuyor!

Kritik Seviyeleri Öngören Analist: Bitcoin Bu Diplere Oynuyor!

Bu makaleden görebileceğiniz üzere, Mayıs 2021 piyasa çöküşünü tahmin eden kripto uzmanı Dave the Wave, Bitcoin (BTC)’de uzun vadeli pozitif kalırken önemli bir düşüş yapabileceği konusunda uyarıyor. Tahminlerinden kesinlik bulundurmadığını unutmadan güncel teknik analizleri inceleyelim.

Öngörüleri tutan analist Bitcoin fiyatında bu dipleri bekliyor

Dave the Wave lakaplı popüler kripto analisti, 2020 yazına kadar Bitcoin (BTC) grafiğini inceliyor ve Nisan 2021’deki fiyat kapitülasyonlarını ve Kasım’dan bu Ocak ayına kadar süren uzun süreli düşüşü belirtiyor. Bu ayın başlarında başlayan son koşu azalırken Dave, olası bir Bitcoin dip noktası olarak 25.000 doları öngörüyor:

Son ikisine benzer bir Bitcoin (BTC) hareketi görürsek, 25 bin dolarlık bölgeye bakıyoruz.

Analist Bitcoin’de uzun vadeli boğa beklentilerini güncelliyor

Analist daha sonra Bitcoin’in 2013’e uzanan haftalık mumlar üzerindeki yıllık hareketli ortalamasını incelemek için teknik analiz (TA) kullanarak endişeli yatırımcılara güven vermeye çalışıyor. Boğa beklentilerinin sabit kaldığını söyleyen analist, bir yıllık hareketli ortalamanın bu beklentiyi desteklediğini söylüyor:

Yukarı, yukarı…Bir günden diğerine baş dönmesi hissetmek istemiyorsanız, TA kullanırsınız… Örneğin, bir yıllık hareketli ortalama…

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.