Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelerin Yolunda!

Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelerin Yolunda!

Yakından takip edilen bir trader ve analist Dave the Wave, belirli bir senaryonun gerçekleşmesi durumunda Bitcoin (BTC)’in 100.000 dolarlık potansiyel bir yolda olduğunu söylüyor. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz…

Davet he Wave: Bitcoin bu grafiği takip ediyor

Daha önce bu makalede derlediğimiz üzere Bitcoin ve çeşitli kripto para birimlerinde önemli seviyeleri doğru tahmin eden Dave the Wave, 2019 yılında Twitter’daki takipçilerine 100.000 BTC için gidilmesi gereken yolu vermişti. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bitcoin önümüzdeki birkaç yıl içerisinde 100.000 dolara ulaşacak diyelim. Şu anda bu seviyenin yüzde 30’unun üzerine ulaştı, ancak söz konusu sürenin yalnızca yüzde 10’u kadar bir zamanda. Bu senaryoda, iyi bir düzeltme çok mantıklı olacaktır.

En son gönderisinde BTC’nin 10.000 doların biraz üzerinde işlem gördüğü zamandan iki buçuk yıl sonra, bugüne geldiğimizde analist, yukarıdaki grafiği bugünün fiyatlarıyla güncelledi. Analist, BTC’nin aynı şeyi takip ediyor gibi göründüğünü söylüyor. Aşağıdaki grafiği, “Güncellenmiş hali, nasıl?” diyerek paylaştı.

Analist: MACD, güçlü işaretler gösteriyor

Trader, 100.000 dolara işaret eden yukarıdaki döngüsel eğrinin bit destek seviyesi olarak değil, BTC’nin kabaca izleyebileceği ortalama bir fiyat yolu olarak yorumlanması gerektiğini belirtiyor. Bitcoin’in bu yılın sonlarında veya 2023’ün başlarında altı haneli seviyeyi kırabileceğini öne sürüyor. Dave the Wave, aylık grafik hala düşüş eğiliminde görünse de, Bitcoin’in haftalık grafiğinde bazı yükseliş sinyallerinin göründüğünü de belirtiyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.