Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Oynuyor!

Kritik Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Oynuyor!

Bitcoin fiyatı ABD’den gelen enflasyon verileri sonrasında 1.500 dolar fazla kaybetti, ancak 43 bin 400 dolar bölgesinden gelen alıcılar fiyatı tekrar 45 bin doların üzerine taşıdı. İsabetli tahminleriyle bilinen kripto analisti Dave the Wave’e göre Bitcoin’in (BTC) 25 bin dolara düşüş eğilimini geçersiz kılınması için “iyi bir ihtimal” var. İşte beklenen seviyeler…

Analist Bitcoin (BTC)’de 25 bin doların geçersiz olduğunu söylüyor

Kriptoks.com olarak aktardığımız, analistin isabetli tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Güncel analizlerinde Dave the Wave, BTC fiyatının bir düşüş sarmalından ayrıldığını söylüyor:

Beklenen 25 bin dolar hedefi daha az olası görünüyor. Ağırlıklı olarak, en tepeden oraya kadar yolun %70’ine ulaştım, ancak bir kez daha Fibonacci seviyesinin altına düştüm.

Analist, kanal bozulsa bile fiyatların düşebileceği konusunda uyarıyor

Dave the Wave’e göre BTC, “geniş çalkantılı bir aralıkta” sonuçlanabilir. Bitcoin’in aylık ve haftalık hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) metriklerine göz atan analist, yanıp sönen çelişkili sinyalleri paylaşıyor:

Haftalık MACD, sıfırlandıktan sonra güçleniyor. Aylık MACD hala sıfıra yakınlaşıyor. Ek konsolidasyon ve yana doğru değişen olasılığını ima eder.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.