Kritik Bitcoin Seviyelerini Öngören Analist: Bu Seviyeler Geliyor!

Kritik Bitcoin Seviyelerini Öngören Analist: Bu Seviyeler Geliyor!

Lider kripto Bitcoin (BTC) 33 bin doların da altına sarkarak haftalık %15’in üzerinde değer kaybetti. Kripto piyasası lider kriptoyu takip ederken, BTC’nin Mayıs 2021 çöküşünü tahmin eden bir analist, dramatik bir teslimiyet olayı da dahil olmak üzere BTC için olası senaryoları ortaya koyuyor.

“Öncekilere benzer hareket olursa BTC, 25 bin dolara gidebilir”

Dave the Wave olarak bilinen takma adlı analist, 98.000 Twitter takipçisine lider kripto Bitcoin’in muhtemelen 25.000 dolar aralığının altına düşeceğini söylüyor. Analistin kritik öngörülerine Kriptoks.com’un bu makalesinden bakabilirsiniz.

Analist, referans olarak, BTC yatırımcılarının bir sonraki görebilecekleri seviyelere örnek olarak Mayıs 2021 ve Kasım 2021 düzeltme dönemlerini kullanıyor. Dave the Wave, Twitter paylaşımından şunları söylüyor:

Bir önceki iki çöküşle benzer bir Bitcoin fiyat hareketi alırsak, 25.000 dolarlık bölgeye bakarız.

“Bitcoin için en olası senaryo, genişletilmiş bir ayı trendi”

Analist ayrıca, son haftalardaki ayı fiyat hareketine rağmen, 200 haftalık hareketli ortalamasının (MA) önerdiği gibi Bitcoin (BTC)’nin hala önemli bir dezavantajı olduğuna dikkat çekiyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.