Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor!

Kripto Uzmanı: Bu 3 Altcoin, Boğa Paterni Oluşturuyor!

Popüler bir kripto uzmanı, üç Ethereum rakibinin, kripto para piyasasının geri kalanından öne plana çıktığını söylüyor. Analist, bu altcoin projelerinin boğa paterni oluşturduğunu ve Bitcoin (BTC) ile bir diğer altcoin’in hiç de fena görünmediğini düşünüyor. Biz de Kriptoks.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Uzmana göre boğa eğilimi olan altcoin projeleri: FTM, LUNA ve NEAR

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM), algoritmik stablecoin Blockchain’i Terra (LUNA) ve merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near Protocol’ün (NEAR) önemli ölçüde boğa piyasası paterni oluşturduğunu söylüyor.

Kripto analisti, bahsettiği altcoin projelerinin hepsinin 200 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde tutulduğuna dikkat çekiyor.

FTM, LUNA, NEAR: İşte fiyatı 200D EMA’nın üzerinde tutan 3 kripto para ve bunlar hala iyi görünen kripto paralardan bazıları. Hala bir makro dip oluşmasının biraz daha uzun süreceğini düşünüyorum ama bakalım ne olacak.

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre FTM, son 24 saat içinde %5,90 kayıpla 1,92 dolardan işlem görürken, LUNA %6,73 düşüşle 52,43 dolardan el değiştiriyordu ve NEAR %3,54 gerilemeyle 10,69 dolardan fiyatlanıyordu.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.