Kripto Patronu, Parlak Geleceğe Sahip 7 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto Patronu, Parlak Geleceğe Sahip 7 Altcoin’i Duyurdu!

Crypto VC patronu, Bitcoin’in beklentilerine, Ethereum’un yükseltme planlarının önemine değiniyor ve parlak bir geleceğe sahip bulduğu 7 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptoks.com olarak kripto patronunun paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

“Kripto piyasasının geleneksel piyasalardan farklı dinamikleri var”

İsviçre’nin ‘Kripto Vadisi’, Blockchain teknolojisi ve kripto varlıkları için dünyanın en önemli bölgelerinden biridir. Kriptodaki en büyük projelerin çoğu, Ethereum, Cardano, Polkadot, AAVE, Cosmos, Tezos, Dfinity dahil olmak üzere Crypto Valley’de faaliyet gösteriyor.

Crypto Valley Venture Capital (CV VC), geleneksel olarak kripto start-up’larında öz sermaye pozisyonları almaya ve yeni projeleri finanse etmek ve yerden almak için ‘kuluçka’ hizmetleri sunmaya odaklanıyor. Düzinelerce gelecek vaat eden Blockchain firmasında ve kripto varlıklarında pozisyonları bulunuyor. Ayrıca, müşterilere Bitcoin ve en iyi altcoin projelerini almasını sağlayan yatırım ürünleri ve CV CB Digital Asset AMC olarak adlandırılan yakın zamanda başlatılan bir ‘kripto fon fonu’ sunuyor. CV VC’nin kurucusu ve CIO’su Olaf Hannemann’ın, piyasanın uzun vadeli potansiyeli konusunda iyimser:

Yatırım tezimiz, temelde Blockchain teknolojisinin, makine öğrenimi, nesnelerin interneti, kişiselleştirilmiş sağlık ve uzun ömür gibi şu anda meydana gelen diğer birçok mega trend teknolojisi için bir katalizör olduğuna inanıyoruz.

Hannemann, kripto varlık fiyatlarındaki son düşüşü, uzun bir ayı piyasasının başlangıcından ziyade kaçınılmaz kısa vadeli bir geri çekilme olarak görüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.