Kripto Para Piyasasının Gözü Bu Gelişmede: Telegram Tuzak Dedi!

Kripto Para Piyasasının Gözü Bu Gelişmede: Telegram Tuzak Dedi!

Gizemli bir Twitter kullanıcısı, Telegram’ın bir açığını kullanarak kripto para fenomenlerinin ve ünlü yatırımcıların 137 GB’lık sohbet dosyasını biriktirdiğini iddia ediyor.

Kripto para topluluğu bu ifşayı bekliyor

Anonim bir Twitter hesabı, Telegram grupları ve fenomenler hakkında korkunç suçlamalarda bulundu. 2019 yılından bu yana kripto para fenomenini takip eden ve hastalık nedeniyle ölümünü bekleyen “adyingnobody”, bu kişiler hakkındaki gerçekleri anlatmak istediğini söyledi. Cinayet, tecavüz ve dolandırıcılık suçlamalar arasında.

“adyingnobody”, gizli gruplara erişebildiğini ve seçilen belirli kişilerin Telegram’ın yazılımındaki bir hata nedeniyle tüm gruplara gönderdiği dosya mesajlarına erişebildiğini söyledi. 2019’dan bu yana grup konuşmalarının kayıtlarını biriktirdiğini belirtti. 137.2 GB’lık sohbet dosyasına sahip olduğunu iddia eden anonim kullanıcı, dosyayı 7 Temmuz’da yayınlayacak.

137 GB’lık Telegram arşivi

@adyingnobody, 2019’dan bu yana 137 GB’lık bir sohbet dosyası biriktirdiğini söylüyor. 7 Temmuz’da kilidi açılacak bir link paylaşan anonim kullanıcı, yıllardır bu açıktan faydalandığını ve düzeltilmesi için Telegram’la iletişime geçtiğini söyledi.

Kripto paralar hakkında, zenginleşen fenomenlerle birlikte kendisinin de zenginleştiğini, büyük yatırım gruplarına kendisini dahil ettiğini belirtiyor. adyingnobody, bu büyük ifşaya niyetlenmesinin nedenini, yaşadığı hastalıktan ötürü ölümü beklediğini söyleyerek açıkladı. Kripto para piyasasında tanınan bu isimleri, ifşalarından sonra ciddi bir hukuki süreç beklediğini belirten anonim hesap şunları söylüyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.