Kripto Para ile Milyoner Olmak Hala Mümkün Mü?

Geçmişte, kriptonun şöhret iddiası, patlayıcı getirileriydi. Ancak fiyatlar düştükçe, bazı yatırımcılar potansiyelini sorguluyor. Kripto uzmanı Katie Brockman’a göre, kripto para ile zengin olmak hala mümkün. Ancak doğru stratejiyi gerektiriyor. Uzmanın değerlendirmelerini ve yorumlarını okuyucularımız için hazırladık.

Kripto fiyatları düşerken hala yatırım yapmaya değer mi?

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, kripto para birimi yüksek getirileriyle ünlüydü. Örneğin Ethereum (ETH), fiyatının son üç yılda yaklaşık %800 arttığını gördü. Solana (SOL), başlangıcından bu yana %3.600’den değer kazandı. Shiba Inu (SHIB) ise 2020’deki en düşük noktasından bu yana şaşırtıcı bir şekilde %23.600.000 artış kaydetti.

Erken yatırım yapsaydınız ne kadar kazanabileceğinizi düşünmek genellikle cezbedicidir. Ancak kripto para fiyatları geçen yılın sonundan beri düşüyor. Birçok yatırımcı yatırım yapmaya değip değmeyeceğini merak ediyor. Kripto ile çok para kazanmak ve potansiyel olarak milyoner statüsüne ulaşmak hala mümkün mü? Bu stratejinize bağlı!

Kripto para neden hala kazançlı olabilir?

Kripto para birimlerine yatırım yaparken hatırlanması gereken en önemli şey, bunun uzun vadeli bir strateji olmasıdır. Nispeten kısa sürede çok para kazanmak mümkün. Bununla birlikte, amacın bu olmaması gerekiyor.

Oynaklık, kripto sektöründe son derece yaygın. Bazen bu düşüşler şiddetli olur. Bir gecede milyoner olmayı hedefliyorsanız, bu oynaklık işinizi son derece zorlaştıracak. Ancak bu düşüşlere rağmen uzun vadede önemli kazanımlar görmek mümkün. Örnek olay: 2018’de, Ethereum’un fiyatı yıl boyunca %95’e yakın düştü. Ancak, en düşük noktasına yatırım yapmış olsaydınız, o zamandan bu yana %1.900’e yakın getiri elde ederdiniz.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.