Kripto Kâhini, Bitcoin ve Altcoinler İçin Felaket Tahminler Yaptı!

Kripto Kâhini, Bitcoin ve Altcoinler İçin Felaket Tahminler Yaptı!

Yaygın olarak takip bir kripto analisti, takipçilerini Bitcoin (BTC)’nin daha fazla düşebileceği konusunda uyarıyor. Analist ayrıca, lider altcoin Ethereum’un (ETH) durumunu da inceliyor.

Capo’nun Bitcoin analiz sonuçları ne gösteriyor?

Crypto Capo takma adlı analist, BTC grafik analizinin Bitcoin ayıları için iyi, boğalar için ise kötü haber olduğunu söylüyor. Kripto kahini olarak da bilinen analistin isabetli tahminlerine, Kriptoks.com’un bu makalesinden bakabilirsiniz. Bu doğrultuda analist, şu ifadeleri kullanıyor:

Hayır, bu yükseliş değil.

Capo, bu yıl 2 Mayıs’ta paylaştığı bir grafiği işaret ediyor. Bu şekilde yorumlarını netleştiriyor. Ayrıca analist, takipçilerine “Yükselen BTC kanal desteğinin ne kadar süreceğini düşünüyorsunuz?” diye soruyor.

Şimdi Capo, Bitcoin likit hale geldikçe, Mayıs ayındaki tahminlerinin su tutacağına inanıyor. Capo, BTC’nin yakın fiyat düşüşünün, piyasa değerine göre lider kripto varlığını 22.000 dolar aralığına indirebileceğini düşünüyor. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.