Kış Geliyor! İşte Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 5 Yolu

Kış Geliyor! İşte Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 5 Yolu

Bitcoin (BTC) ve altcoin piyasasındaki çok aylı geri çekilme, deneyimli yatırımcılara 2018 kripto kışı hakkında geri dönüşler veriyor. İşte yatırımcıların ayı piyasasında hayatta kalmak için yapabilecekleri 5 şey.

Değişken altcoin projelerinden uzak durun

Piyasa gerilemesi başladığında, atılacak ilk adım mevcut pozisyonları yeniden değerlendirmek ve değişken altcoin projelerinden uzaklaşmak olabilir. Çoğu zaman bunlar, meme coin’ler, NFT’ler veya Wonderland (TIME) gibi piyasanın trend sektörlerinden çıkan yeni projelerdir, çünkü token sahiplerinin çoğu topluluk için yenidir ve uzun vadeli yatırımcılar değildir.

Dolar-maliyet ortalaması

Dolar-maliyet ortalaması (DCA), ödenen fiyatın ortalamasını almak ve fiyattaki dalgalanmaların neden olduğu değişiklikleri hesaba katmak için zaman içinde dilimler halinde satın alma süreci. DCA stratejisi, zaman içinde temelde sağlam altcoin projelerini bulmak için iyi bir yol olsa da, genellikle tozun biraz yatışmasını ve bir konsolidasyon döneminin başlamasını beklemek en iyisidir.

For gold, we have no ability to increase its inflation rate even when we want to. Maybe ocean floor or asteroid mining eventually, but who knows.For BTC, it's capped at 21M. Maybe quantum or similar existential threat in the future could rally the community behind a hard fork.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.