Justin Sun’un Şirketi, Bu 2 Kripto Parada Alım Yaptı!

Justin Sun’un Şirketi, Bu 2 Kripto Parada Alım Yaptı!

Tron DAO Reserve, toplam 50 milyon dolar değerinde iki kripto para biriminden satın aldı. Amacının USDD rezervlerini güçlendirmek olduğunu duyurdu. Şu anda USD %147’ten fazla teminatlandırılmış hale geldi.

Tron, stablecoin’ini desteklemek için iki kripto paradan aldı

Tron DAO Reserve, 50 milyon dolar değerinde BTC ve TRX aldığını açıkladı. Yetkililer, alımın USDD’nin rezervlerine eklemek için yapıldığını belirtti. Ayrıca Tron, BTC ve TRX satın almanın, ‘tüm Blockchain endüstrisini ve kripto piyasasını korumak için’ yapıldığını söyledi. Konuya ilişkin bir açıklama da içeren aşağıdaki tweet ile kamuoyuna duyuruldu.

Şu anda USDD’nin teminat oranı %197’den fazla

Tron DAO’nun hedefi, USDD stablecoin’i minimum %130 oranında teminat altına almak. Bu amacının gerçekleştirmek için kripto para alımı yaptı. Toplam 50 milyon dolar değerinde Bitcoin ve Tron (TRX) almaya karar verdi. USDD web sitesi tarafından sağlanan aşağıdaki ekran görüntüsünde teminat oranına yer veriliyor. Şu anda, USDD algoritmik stablecoin %194’ten fazla teminat altına alınmış durumda.

Yukarıdaki anlık görüntü, ABD Dolarının şu anda 14.040.6 Bitcoin (BTC), 140 milyon Tether (USDT) ve 1.906 Milyar Tron (TRX) tarafından desteklendiğini de ortaya koyuyor. USDD rezervlerinin şu anki değeri 680.860.821 milyon dolar civarında.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.