Japon Devinden Kripto Para Müjdesi: Bu 2’si Sepete Girdi!

Japon Devinden Kripto Para Müjdesi: Bu 2’si Sepete Girdi!

Japonya merkezli 2. el araba ihracatçısı devi “SBI Motor Japan”, ödeme seçenekleri listesine 2 kripto para birimini eklediğini duyurdu. SBI Motor Japan müşterileri artık Bitcoin (BTC) ve XRP kullanarak 2.el araba satın alabilecek.

Sınır ötesi e-ticaret sitesi “SBI Motor Japan” kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı

Tokyo merkezli bir 2.el araba ihracat şirketi olan SBI Motor Japan, artık ödeme seçenekleri olarak XRP ve Bitcoin’i kabul edeceğini duyurdu. Ödemeler, finans devi SBI Group’un kripto para ticaret iştiraki olan SBI VC Trade aracılığıyla yapılacak.

SBI tarafından Pazartesi günü yapılan duyuruda, XRP’nin Japonya’daki sınır ötesi e-ticaret web sitesinde ilk kez işlem göreceğini gösteriyor. BTC ve XRP işlemleri, SBI Group’a ait bir kripto borsası olan SBI VC Trade Co., Ltd’de yapılacak. SBI’ye göre platform, kripto para işlemleri yoluyla kara para aklama ve terörün finansmanını önlemek için uygun güvenlik yöntemlerini kullanacak.

Japan's first #XRP payment support on the e-commerce site by SBI Motor Japan. They export about 5,000 used cars annually, mostly to Africa. #BTC will be the other crytpo-asset accepted. @yoshitaka_kitao keeps putting XRP utility in play.https://t.co/MYfcofN3XE

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.