İşte Sıradaki Bitcoin Olabilecek 9 Altcoin!

Kripto para birimleri, geleneksel finansal ve ekonomik piyasalarda bir devrim olarak başladı. Önceki denemelerin ardından başarılı olan Bitcoin, 2009’dan bu yana piyasanın en büyük kripto para birimidir. Bu yazıda, analist Aratrika Dutta’nın sıralamayı tersine çevirebilecek 9 altcoin projesine göz atalım.

2023’te bir sonraki Bitcoin adayı 9 altcoin

Decentraland (MANA)

Decentraland, Ethereum tabanlı metaverse platformudur. Kullanıcılar satın aldıkları Decentraland arazilerini sanal ortamda geliştirebilir ve bunlardan para kazanabilir. Para kazanma yöntemleri kiralama, reklam ve sponsorlu faaliyetleri içeriyor. Yatırımcılar, MANA token ve LAND arazileri satın alıp beklerken, bu sanal ürünler üzerinden çeşitli yöntemlerle kar edebilirler.

Polygon (MATIC)

Polygon, Ethereum tabanlı ikinci katman çözümüdür. MATIC, platformunda yerel kripto para birimi olarak işlev görüyor. Polygon, Ethereum ağını ölçeklendirmeye yardımcı olmak için PoS ve Commit Chain bağlantısını kullanır. Amaç, Blockchain teknolojisinin daha yaygın benimsenmesini engelleyebilecek verimsizlikleri çözmektir.

Waves (WAVES)

WAVES, piyasa değerine göre ilk 10’a oynayan kripto paralar arasında. Temel olarak, Dapps ve akıllı sözleşmeler oluşturmak ve ayrıca özel kripto token’leri başlatmak için bir Blockchain platformudur. WAVES, LPoS adı verilen PoS konsensüs mekanizmasının bir varyasyonunu kullanır.

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL), şimdiye kadarki en büyük ICO satış rekoruna sahip olma onuruna sahip. 2017’deki ICO aşamasında, 52 milyon dolarlık fonu güvence altında aldı. Filecoin, merkezsiz depolama sağlayan herkese açık bir platformdur. Gerekli tevziatları alıp Filecoin madenciliği yapabilirsiniz.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.