İşte SHIB, DOGE, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

İşte SHIB, DOGE, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Amerika Birleşik Devletleri hisse senedi piyasaları, haftalarca süren aralıksız satışların ardından toparlanmaya çalışıyor. Bu sırada Bitcoin (BTC) ve beraberindeki SHIB, ETH, DOGE gibi altcoin’ler de toparlanma çabasında. Peki, altcoin’ler ve Bitcoin direnç seviyelerini aşıp ralli gerçekleştirebilecek mi? İşte analist Rakesh Upadhyay’in 10 kripto para birimine yönelik analizleri…

Analistten SHIB, DOGE, BTC yorumları

Bitcoin, 20 Mayıs’ta 28.630 dolarlık desteği elinde tuttu ve bu da boğaların daha düşük seviyelerden alım yaptığını gösteriyor. Analiste göre alıcılar, fiyatı bir toparlanmanın ilk işareti olan düşüş trendi çizgisinin üzerine itti. Upahdyay’a göre alıcılar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerinde sürdürürse, BTC/USDT çifti 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (31.758 dolara) yükselebilir.

Ayıların 20 günlük EMA’yı agresif bir şekilde savunmasının muhtemel olduğunu, çünkü bunun üzerinde bir kırılma ve kapanış, 34.823 dolara ralli için yolu açabileceğini düşünüyor. Alternatif olarak, fiyat mevcut seviyeden veya 20 günlük EMA’dan düşerse, duyarlılığın negatif kaldığını ve traderların rallilerde satış yaptığını gösterir. Ayıların, kritik desteğin 26.700 dolardan olası bir yeniden test edilmesinin yolunu temizlemek için fiyatı 28.630 doların altına düşürmesi gerekecek.

En büyük altcoin: Ethereum’da neler görülecek?

Ethreum (ETH), 21 Mayıs’ta yükseliş trendi çizgisinden sıçrayarak, boğaların bu seviyeye düşüşleri satın aldığını gösteriyor. Analiste göre alıcılar şimdi, ayıların güçlü bir meydan okuma oluşturabileceği 2.159 dolardan fiyatı genel dirence çekmeye çalışacak. Fiyat genel dirençten düşerse, yükseliş çizgisine düşebilir. Upadhyay’a göre bu, kısa vadede dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir.

Fiyat yükseliş trendi çizgisinden geri dönerse, 2.159 doların üzerinde bir kırılma olasılığını artırabilir. Bu olursa, ETH/USDT çifti 2.500 dolara yükselmeye çalışabilir. Öte yandan, fiyat mevcut seviyeden veya genel direnç seviyesinden düşerse ve yükseliş çizgisinin altına düşerse, paritenin birkaç gün boyunca 2.159 ile 1.700 dolar arasında sıkışıp kalabileceğini gösterebilir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.