İşte Kripto Koin’in KRIPTO’suyla İlgili Merak Edilen Tüm Detaylar!

İşte Kripto Koin’in KRIPTO’suyla İlgili Merak Edilen Tüm Detaylar!

Türkiye’nin en yenilikçi ve en büyük kripto para haber platformu Kripto Koin, bir ilke imza attı. Kripto Koin’in KRIPTO’su 1 Nisan tarihinde satışa sunuldu ve satış 8 Nisan Cuma’ya kadar devam edecek. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine Kripto Koin, kripto para projesinin detaylarını ele aldığı bir video hazırladı. Bitci Araştırma Müdürü Mehmet Çoban ve Kripto Koin İş Geliştirme Müdürü Hakan Karaca, Kripto Koin‘in Blockhain dünyasına adım atışını ve bu konuya yönelik merak edilen tüm soruları cevaplıyor!

Türkiye’nin alanındaki ilk ve tek projesi olan KRIPTO sizlere neler sunacak?  Kripto Koin neden böyle bir projeye imza atıyor? KRIPTO sahipleri ne gibi ayrıcalıkların sahibi olacak? KRIPTO’yu özel kılan nedir? Projenin gelecek hedefleri nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını videomuzda bulabilirsiniz. KRIPTO satışları hız kesmeden devam ederken sizi Bitcoin’in kalbinin attığı ve piyasanın nabzının tutulduğu Kripto Koin’e bekliyoruz!

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.