İşte DOGE, BTC, SOL ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

İşte DOGE, BTC, SOL ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Bazı on-chain ölçümler, Bitcoin’in dibe yakın olabileceğini gösteriyor. Ayrıca, eğer doğruysa, nihai rahatlama rallisinin DOGE dahil altcoin’lerde keskin kazançlar sağlayabileceğine işaret ediyor. Rakesh Upadhyay, tekniklerin ne gösterdiğini öğrenmek için en büyük 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor. Biz de Rakesh Upadhyay’ın analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

Kripto piyasasına genel bir bakış

Kriptoks.com’dan da takip ettiğininiz üzere ABD hisse senedi piyasaları ve kripto para piyasası bu hafta bir rahatlama rallisine tanık oluyor. Birkaç yılın en yüksek seviyesinden geri çekilen ABD doları endeksi (DXY) riskli varlıklardaki yükselişi destekliyor. Genel olarak, kripto para birimleri ABD dolarının fiyatına ters hareket ediyor. Ancak bu haftaki yükseliş, boğaların piyasa üzerindeki hakimiyetinin sona erdiği anlamına gelmiyor.

CryptoQuant kıdemli analisti Julio Moreno, on-chain verilere atıfta bulunarak, Bitcoin (BTC) madencilerinin çoktan teslim olmuş olabileceğini söyledi. Tarihsel veriler, madenci teslimiyetinin genellikle piyasa diplerinden önce geldiğini gösteriyor.

Bitcoin fiyatının çekici bir seviyeye ulaşmış olabileceğini gösteren bir başka on-chain ölçüm, Mayer Multiple. Metrik, Bitcoin fiyatının 200 günlük hareketli ortalama değerine bölünmesiyle hesaplanıyor. Bitcoin’in aşırı satın alınıp alınmadığını, düşük değerli mi yoksa uygun fiyatlı mı olduğuna işaret ediyor. 22 Haziran’da göstergenin okuması 0,5 idi. Kripto girişimcisi Kyle Chasse’e göre, Bitcoin’in fiyatı tüm işlem günlerinin sadece %3’ünde bu değerin altına düştü. Şimdi analiz zamanı…

BTC, ETH, BNB, XRP ve ADA analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin düşüş trendinde toparlanmaya çalışıyor. Ancak boğalar fiyatı %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesi olan 23,024 dolara itmek için mücadele ediyor. Bu, talebin daha yüksek seviyelerde kuruduğunu gösteriyor.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.