İşte Bu Hafta Odaklanılacak 4 Altcoin ve Beklentiler!

Kripto analisti Rakesh Upadhyay’a göre lider kripto Bitcoin (BTC), VeChain (VET), Theta Network (THETA), THORChain (RUNE) ve Aave (AAVE) gibi altcoin projelerinin daha yükseğe çıkmasına izin veren önemli bir destek seviyesine sahip.

Lider kripto ışığında piyasaya genel bakış

Analiste göre Bitcoin (BTC), en yakın destek seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyor ve traderlar, fiyatın güçlü kalıp kalamayacağını ve art arda ikinci hafta için 2022 yıllık açılış fiyatı olan 46.200 doların üzerine çıkıp çıkamayacağını görmek için izliyor.

CFRA’nın baş yatırım stratejisti Sam Stovall’a göre Nisan, tarihsel olarak S&P 500 için yılın en iyi performans gösteren ayı oldu. Analist, tarih kendini tekrar ederse ve ABD hisse senedi piyasaları ile Bitcoin arasındaki yakın ilişki devam ederse, yakın vadede kripto piyasaları için iyiye işaret olabileceğini belirtiyor.

Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz üzere bir başka duygu artırıcı unsur da 19. milyon Bitcoin’in 1 Nisan’da dolaşıma girmesi olabilir. Kalan 2 milyon Bitcoin için kripto piyasalarının uzun bir süre beklemesi gerekecek, çünkü son Bitcoin’in 2140’a kadar çıkarılması bekleniyor.

Analiste göre, madenciler yalnızca küçük bir miktar Bitcoin’in kalmasına odaklanabilir ve artan BTC talebi kıtlığa yol açabilir ve fiyatları yükseltebilir.  Bitcoin kritik desteğinin üzerinde kalabilir mi ve tutarsa ​​altcoin projeleri yükselir mi? Analist, kısa vadede toparlanmalarını uzatabilecek ilk 5 kripto para biriminin grafiklerini inceliyor. Biz de Rakesh Upadhyay’ın analizlerini kendi anlatımıyla okuyucularımız için hazırladık.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.