İşte Bu Hafta İzlenecek Altcoin Listesi ve Tahminler!

İşte Bu Hafta İzlenecek Altcoin Listesi ve Tahminler!

Ayılar, Bitcoin (BTC)’in ardı ardına dokuz haftalık kırmızı mum rekorunu on haftaya uzatmaya çalışsa da, boğalar bu olumsuz girişimi önlemeye çalışıyor. Altcoin projeleri ise rahatlayabilmek için Bitcoin’den bir toparlanma bekliyor.

Olası Bitcoin toparlanması, altcoin projelerini rahatlatabilir mi?

Duyarlılık olumsuz kalsa da, BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in 25 bin ila 27 bin dolar aralığında dip yapmasını bekliyor. Zincir içi veriler, akıllı paranın Bitcoin biriktirmeye başlamış olabileceğini gösteriyor. Kriptoks.com olarak da bildirdiğimiz gibi, lider kripto para birimi borsalarından net çıkışlar, 3 Haziran’da 23.286 Bitcoin’e ulaştı ve bu 14 Mayıs’tan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Bir başka olumlu birikim işareti, Bitcoin borsasında işlem gören ürünlere (ETP’ler) yapılan yatırımın Mayıs ayında güçlü olması ve bir Arcane Research raporuna göre, Haziran ayının ilk iki gününde daha da artmasıdır. ETP’ler yönetim altında 205.000 Bitcoin tutuyor ve bu da yeni bir rekor. Lider kripto para biriminin yapacağı bir toparlanma, tüm altcoin piyasasını da rahatlatabilir. Bitcoin ortaya çıkıp bir toparlanma başlatabilir mi? Bu olursa, hangi altcoin projeleri rahatlama rallilerine öncülük eder? Bu hafta dikkatleri üzerinden ayırmamamız gereken, rahatlama rallisine öncülük edebilecek 5 kripto para biriminin grafiklerini ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

İşte Bitcoin ve bu hafta takip edilmesi gereken 4 altcoin:Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 1 Haziran’da 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (30.459 dolar) altına düştü. Boğalar, 2 Haziran ve 3 Haziran’da fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine geri itmeye çalıştı, ancak ayılar pes etmedi. Ayılar, fiyatı 28.630 dolarlık güçlü desteğin altına çekmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, BTC / USDT çifti 26.700 dolarlık hayati desteğe düşebilir. Alıcıların bu destek bölgesini tüm güçleriyle savunmaları bekleniyor, çünkü bunu başaramazlarsa, düşüş eğilimi devam edebilir. Yukarı yönde, boğalar yeni bir yükseliş trendinin başlayabileceğini öne sürmek için fiyatı 32.659 doların üzerine itmek ve sürdürmek zorunda kalacaklar. Yükseliş ivmesi bir kırılma ile yakalanabilir ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın (33.778 dolar) üzerinde kapanabilir.

4 saatlik grafik, fiyat hareketinin sıkıştığını gösteriyor. Boğalar fiyatı 20-EMA’nın üzerine çıkarsa da, 50-SMA’da sert bir dirençle karşı karşıyalar. Bu, ayıların daha yüksek seviyelerde aktif olduğunu göstermektedir. Boğalar lehine küçük bir pozitif, fiyatın 29.282 dolardaki desteğin altına düşmesine izin vermemeleridir. Fiyat mevcut seviyeden yükselir ve düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarsa, boğalar pariteyi 200-SMA’ya itmeye çalışacaktır. Tersine, fiyat 29.282 doların altına düşerse, bir sonraki durak 28.630 dolar olabilir.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.