İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Tahminler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin ve popüler altcoin projeleri XRP CRO, FTT ve THETA için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. BTC’nin fiyat hareketi korkutuyor, ancak traderlar 42.000 dolarlık destekten bir sıçramanın yükseliş teknik analiz modelini tamamlayacağını ve Bitcoin ve altcoinlerde bir ralliyi tetikleyeceğini umuyor. Bitcoin (BTC), son zamanlarda elde ettiği kazanımların bir kısmını geri verdi, ancak on-chain veri kaynağı Ecoinometrics, balinaların biriktiğini çünkü fiyatın uzun vadeli bir perspektiften cazip olduğuna inandıklarını söylüyor.

Bitcoin ve popüler altcoin XRP için tahminler

Analist Willy Woo, 33.000 doların Bitcoin için güçlü bir dip olduğuna inanıyor. Popüler trader Credible Crypto, Bitcoin’in 30.000 doların altına düşme ihtimalinin zayıf olduğunu söyledi. Analist Chris Kuiper ise, Bitcoin’in aşağı yönlü riskinin diğer dijital varlıklarla karşılaştırıldığında minimum olabileceğine inanıyor. Bitcoin ve altcoinler, son geri çekilmeden sonra bir toparlanma sağlayabilir mi? Cevap için analist Rakesh Upadhyay’ın 5 kripto para birimine yönelik tahminlerine bakalım.

BTC/USDT. Bitcoin, genel dirençten 45.456 dolara düştü, ancak küçük bir pozitif tarafı, boğaların fiyatın 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (41.383 dolar) altına düşmesine izin vermemiş olması. Fiyat mevcut seviyeden geri dönerse, boğalar BTC/USDT çiftini 45.456 doların üzerine çıkarmaya çalışacak. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, ters bir baş ve omuz formasyonunu tamamlayacaktır. Parite daha sonra, ayıların güçlü bir meydan okuma oluşturması muhtemel olan 52.088 dolara yükselebilir. Boğalar fiyatı bu seviyenin üzerine çıkarsa parite, 56.904 dolardan formasyon hedefine doğru yukarı doğru yürüyüşe başlayabilir.

Fiyat kırılırsa ve 39.600 doların altında kalırsa böyle bir hareket, 36.250 dolara olası bir düşüş için kapıları açabilir. Boğalar şu anda 41.688.88 dolardan küçük desteği savunmaya çalışıyor ancak hareketli ortalamalarda sert dirençle karşı karşıya. Analiste göre, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 41,688,88 doların altına düşerse parite 39,600 dolara düşebilir. Fiyat bu seviyeden geri dönerse, parite birkaç gün için 39.600 dolar ile 45.456 dolar arasında menzile bağlı kalabilir. Yukarı yönde, hareketli ortalamaların üzerinde bir kırılma ve kapanış, boğaların hafif bir kenara sahip olduğunun ilk göstergesi olacaktır.

XRP/USDT. Gözde altcoin Ripple (XRP), 7 Şubat’ta hareketli ortalamaların üzerinde kırıldı ve kapandı, bu da düşüş trendinin sona erebileceğini gösteriyor. Ayılar fiyatı 0.75 dolardan kırılma seviyesinin altına çekmeye çalıştı ancak boğalar bu girişimi engelledi. Fiyat 0,75 dolardan toparlandı ve boğalar XRP/USDT çiftini 1 dolardaki genel dirence doğru itmeye çalışıyor. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış, analiste göre, olası bir ralli için kapıları 1,41 dolara açabilir. Hareketli ortalamalar bir yükseliş geçişinin eşiğinde ve göreceli güç endeksi (RSI) pozitif bölgede, bu da alıcıların üstün olduğunu gösteriyor.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.