İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Önemli Tahminler!

İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Önemli Tahminler!

Bitcoin (BTC) fiyatı satış baskısı ile karşılaşmaya devam ediyor, ancak kısa bir ralli veya konsolidasyonun başlaması bazı altcoin projelerinde keskin kazançlara yol açabilir.

Bitcoin ve altcoin projeleri baskı altında

Dow Jones Endüstriyel Ortalaması, 1923’ten bu yana ilk kez bu tür bir kayıp serisi olan sekiz hafta üst üste geriledi. 20 Mayıs’ta S&P 500, kısa bir süre için ayı piyasası bölgesine düştü ve bu da yatırımcıların resesyon korkusuyla riskli varlıkları satmaya devam ettiğini gösteriyor. ABD hisse senedi piyasalarıyla sıkı korelasyonu nedeniyle Bitcoin (BTC) haftalarca baskı altında kaldı. Boğalar, hafta sonu boyunca Bitcoin’i daha yükseğe çıkarmaya ve daha da uzun bir kayıp serisini önlemeye çalışıyor.

Bitcoin’in ilk beş aydaki performansı 2018’den bu yana en kötü 5 aydı ve bu da piyasanın satıcıların kontrolünün altında olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, birkaç haftalık zayıflığın ardından kripto piyasaları bir ayı piyasası rallisinin zirvesinde olabilir. Sürdürülebilir bir iyileşmenin başlangıcına işaret edebilecek kritik seviyeler nelerdir? Kriptoks.com olarak, Bitcoin ve yakın vadede daha iyi performans gösterebilecek 4 altcoin projesi için yapılan analizleri ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

Bitcoin ve 4 altcon için kritik seviyelere dikkat:Bitcoin(BTC)

Bitcoin, 20 Mayıs’ta önemli desteği 28.630 dolardan toparladı ve bu seviyeye yakın güçlü bir alım olduğunu gösterdi. Boğalar, fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarmaya çalışıyor, bu da satış baskısının düşebileceğinin ilk göstergesi olabilir. Düşüş trendi çizgisinin üzerinde, BTC/USDT çifti 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (31.887 dolar) yükselebilir. Ayıların bu seviyeyi şiddetle savunması muhtemeldir. Fiyat 20 günlük EMA’dan düşerse, ayılar bir kez daha pariteyi 28.630 doların altına düşürmeye çalışacak.

4 saatlik grafik, fiyatın düşüş trendi çizgisi ile 28.630 dolar arasında sıkıştığını gösteriyor. 20-EMA ve 50-SMA düzleşti ve göreceli güç endeksi (RSI) orta noktanın hemen üzerinde, arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Bu denge, fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerinde tutar ve devam ettirirse alıcılar lehine dönebilir. Bu olursa, parite 200-SMA’ya doğru kuzeye doğru yürüyüşe başlayabilir. Aksine, fiyat mevcut seviyeden düşerse, ayılar pariteyi 28.630 doların altına düşürmeye ve üstünlüğü ele geçirmeye çalışacak.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.