İşte Bu Hafta Bitcoin ve Altcoin’leri Etkileyecek 5 Kritik Olay!

İşte Bu Hafta Bitcoin ve Altcoin’leri Etkileyecek 5 Kritik Olay!

Kripto analisti William Suberg, yükseliş momentumu eksikliğinin, makro bulutlar ufukta toplanırken Bitcoin (BTC)’yi bu hafta isteksiz bıraktığını belirtiyor. 37.900 dolarda, bu yakınlık bile analistlerin taleplerini karşılamak için yeterli değildi ve Bitcoin’in Ocak ayı boyunca sergilediği çok tanıdık menzil davranışı bu nedenle devam ediyor. Analist, Bitcoin ve altcoin’lerin sonraki hamlelerini hesaplarken dikkate alınması gereken beş kritik olayı paylaşıyor. Biz de analistin anlatımıyla paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Ayılar, Bitcoin (BTC) haftalık kapanışını düşürdü

Haftalık kapanıştaki yetersiz kazanımlar bile bu Pazar Bitcoin boğalarını kutlamak için kısa ömürlü bir nedendi. Geceyarısı, Bitstamp’ta BTC’nin 36.650 dolara düşmesiyle anında bir ret mumu süpürdü. Analist Scott Melker’in belirttiği gibi, harekete eşlik eden güçlü hacim, bir pozisyon oluşturmaya gelince hafta sonu fiyat hareketinin güvenilmez doğasının altını çiziyor. Diğer bazı kaynakların geçen hafta söylediği gibi, Scott Melker daha fazla boğa görünümünün hakim olması için 39.600 doların geri alınması gerektiğini yineledi.

Tıpkı yeni bir Twitter güncellemesinde BTC’nin “38.500 dolarlık dirençle mücadele etmeye devam ettiğini” söyleyen analist Rekt Capital’in haftalık mumdan ilham almaması gibi:

Bu, BTC’nin yaklaşık 39.000 doların üzerinde bir yükseliş sağlamak için yukarıda Haftalık mum Kapatması gereken alandır.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.