İşte BTC, SHIB ve Binance’deki Bu 8 Altcoin İçin Tahminler!

İşte BTC, SHIB ve Binance’deki Bu 8 Altcoin İçin Tahminler!

Bitcoin ve SHIB dahil seçili altcoin’ler daha yüksek seviyelerde satışla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Bu da yatırımcılar rallilerde satış yapmaya devam ettikçe yatırımcı duyarlılığının olumsuz kaldığını gösteriyor. Peki, boğalar Bitcoin ve altcoin’leri genel direnç seviyelerinin üzerine çıkarabilir mi? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, öğrenmek için en büyük 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor.

Kripto para piyasasına genel bir bakış

Tarım dışı istihdam, Temmuz ayındaki 526.000 iş artışına kıyasla Ağustos ayında 315.000 iş arttı. Rapor, Dow Jones’un 318.000 işlik tahmininin ve Nisan 2021’den bu yana en yavaş aylık kazancının hemen altındaydı. S&P 500 rapora yanıt olarak yükseldi. Ancak daha sonra kazançlarını silerek ayıların rallilerde satmaya devam ettiğini gösterdi.

Bunun nedeni, muhtemelen 1 Eylül 20 yılın en yüksek seviyesinden geri çekilen ABD doları endeksinin (DXY) kayıplarının bir kısmını geri alması. Ayılar, her ikisi de DXY ile ters orantılı olduğundan, hisse senedi ve kripto piyasalarının fiyatlarını artırmak için DXY’yi aşağı çekmek zorunda kalacak.

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin, ATH seviyesi olan 69.000 dolardan %70’den fazla düştü. Buna rağmen, bazı traderlar pozisyonlarını korudu. Ticaret analiz platformu TipRanks’ten elde edilen veriler, cüzdanların %62’sinin Bitcoin’i bir yıl veya daha uzun süredir elinde tuttuğunu gösteriyor. Bitcoin’i bir aydan daha kısa bir süre tutan cüzdan sayısı ise sadece %6. Bu, yatırımcıların uzun vadeli bir yaklaşım benimsediğini ve pozisyonlarını koruduğunu gösteriyor. Şimdi analiz zamanı…

BTC, ETH, BNB, XRP ve ADA analizi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, 1 Eylül’de düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırıldı ve kapandı. Bu, kısa vadeli düzeltme aşamasının sona ereceğinin ilk göstergesi.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.