İşte BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT, DOGE Tahmini!

İşte BTC, ETH, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT, DOGE Tahmini!

Analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, LUNA, SOL, ADA, AVAX, DOT ve DOGE coinlerine ilişkin analiz ve tahminlerini Kriptoks.com’da mercek altına alıyoruz.

BTC rahatlama rallisine başladı

Bitcoin ve seçili altcoinler, acil direnç seviyelerinin üzerine çıkarak bir rahatlama rallisinin başladığını gösteriyor. Bitcoin (BTC), hem boğaların hem de ayıların üstünlük kazanmaya çalıştığı 40.000 dolar civarında bir tahterevalli savaşına tanık oluyor. Piyasalar ABD Merkez Bankası’nın 16 Mart’ta vereceği politika kararını beklerken oynaklık yüksek kalabilir. Analist Willy Woo, Bitcoin (BTC)’in deneyimsiz traderlardan deneyimli traderlara transferini gösteren bir ölçüm olan maliyet esasına dayalı bir kapitülasyon olayına tanık olabileceğini öne sürüyor. Bitcoin, 15 Mart’ta hareketli ortalamalardan düştü ancak mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerde güçlü talebin olduğunu gösteriyor.

Boğalar alımlarına devam etti ve fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (40.151 dolar) üzerine çıkardı. Boğalar 50 günlük SMA’nın üzerinde fiyatı sürdürürse, BTC/USDT çifti 45.400 dolar ile yükselen kanalın direnç çizgisi arasında havai bölgeye yükselebilir. Ayıların bu bölgede güçlü bir savunma oluşturması bekleniyor. Fiyat genel bölgeden düşerse, parite kanal içindeki kalış süresini birkaç gün daha uzatabilir. Düz hareketli ortalamalar ve orta noktaya yakın göreceli güç endeksi (RSI), kısa vadede menzile bağlı eylemin muhtemel olduğunu gösteriyor.

Bitcoin (BTC)’ni takiben ETH destek hattından sıçradı

Ether (ETH), simetrik üçgenin destek hattından sıçradı ve alıcılar, fiyatı 50 günlük SMA’nın (2.763 dolar) üzerine çıkarmaya çalışıyor. Başarırlarsa, fiyat psikolojik seviyeye 3.000 dolara ve ardından üçgenin direnç çizgisine yükselebilir. Boğalar, trendde olası bir değişikliği işaret etmek için fiyatı üçgenin üzerine itmek ve sürdürmek zorunda kalacak. RSI ayrıca simetrik bir üçgen oluşturdu ve ondan bir kırılma, alıcıların üstünlüğün olduğu sinyalini verebilir. Bu yükseliş görünümü, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve üçgenin destek çizgisinin altına düşerse geçersiz olacaktır. Bu, 2.159 dolara olası bir düşüş için kapıları açabilir.

BNB/USDT. Alıcılar, BNB‘yi hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışıyor ancak ayıların başka planları olması muhtemel. Önceki üç olayda yaptıkları gibi, toparlanmayı hareketli ortalamaların yakınında durdurmaya çalışacaklar. Her iki hareketli ortalama da düzleşiyor ve RSI 48’in üzerine çıkarak boğaların geri dönmeye çalıştığını gösteriyor. Alıcılar fiyatı 50 günlük SMA’nın (388 dolar) üzerinde tutar ve sürdürürse, BNB/USDT çifti 425 dolara ve ardından 445 dolara yükselebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, duyarlılığın negatif kalacağını ve tüccarların direnç seviyelerine yakın satış yaptığını gösterecek. Ayılar daha sonra fiyatı 350 dolardan güçlü desteğin altına çekmeye çalışacak.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.