İşte BTC, DOGE, Solana ve Bu 7 Altcoin İçin Güncel Tahminler!

İşte BTC, DOGE, Solana ve Bu 7 Altcoin İçin Güncel Tahminler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, Solana, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. BTC fiyatı %61.8 Fibonacci Geri Çekilme seviyesinde durdu. Bu, altcoinlerde bir geri çekilmeyi tetikledi ve bu haftaki çıkışı yavaşlattı. Kısa vadeli fiyat hareketini belirlemek için ilk 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim. Bu yazıdaki tüm tahmin analizler analiste ait olup gerçekleşme ihtimali oldukça şüphelidir. Her yatırımcının kendi araştırmasını yapması önemle tavsiye edilir.

Bitcoin, ETH, BNB ve ADA için güncel tahminler

Bitcoin (BTC) ve ABD hisse senedi piyasaları, NATO‘nun Rusya’nın Ukrayna sınırına asker inşa etmeye devam ettiği yönündeki suçlaması üzerine yatırımcıların riskli olarak algıladıkları varlıklardaki pozisyonlarını azaltıyor gibi göründüğü için 16 Şubat’ta satışla karşı karşıya. Ancak, uzun vadeli temeller güçlenmeye devam ediyor. PwC Luxembourg, yakın tarihli bir raporda, Lüksemburg merkezli 123 finansal oyuncunun %61’inin “kripto yolculuğuna” başladığını veya yakında başlamayı planladığını söyledi. JPMorgan, Decentraland’daki Metajuku Alışveriş Merkezi’nde sanal bir salon açtı ve bankanın 1 trilyon dolarlık bir fırsat sunacağına inandığı metaverse’e ilk adımı attı.

BTC/USDT. Bitcoin, 14 Şubat’ta 20 günlük üssel hareketli ortalamadan (EMA) (41.938 dolar) sıçradı, ancak boğalar fiyatı 45.821 dolardan genel dirence itemedi. Bu, daha yüksek seviyelerin satışı çekmeye devam ettiğini gösteriyor. Hareketli ortalamalar bir yükseliş geçişini tamamladı ve göreceli güç endeksi (RSI) pozitif bölgede, bu da hissiyatın olumlu olduğunu gösteriyor. Boğaların 20 günlük EMA’daki düşüşleri satın alması muhtemel. Fiyat mevcut seviyeden yükselirse veya 20 günlük EMA’dan geri dönerse, alıcılar fiyatı ters baş ve omuz (H&S) formasyonunun boyun çizgisinin üzerine çıkarmaya çalışacaklardır. Başarılı olurlarsa, olası bir geri dönüşü işaret eden yükseliş kurulumu tamamlanacak.

ETH/USDT. Ether (ETH), 15 Şubat’ta hareketli ortalamaların üzerinde kırıldı ve kapandı, ancak boğalar fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (3.068 dolar) üzerinde tutmak için mücadele ediyor. Bu, ayıların rallilerde satış yapmaya devam ettiğini gösteriyor. Analiste göre satıcılar şimdi fiyatı hareketli ortalamaların altına çekmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa, ETH/USDT çifti 2.652 dolardan güçlü desteğe düşebilir. Tersine, eğer fiyat hareketli ortalamalardan geri dönerse, tüccarların düşüşlerde biriktiğini gösterir. Boğalar daha sonra fiyatı 3.283,66 doların üzerine çıkarmaya çalışacak.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB), 15 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın (410 dolar) ve düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktı ancak boğalar 50 günlük SMA’daki (434 dolar) engeli aşamadı. Ayılar, 50 günlük SMA’yı savunmaya ve fiyatı 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalışıyor. Bunu başarırlarsa, agresif boğalar tuzağa düşebilir ve BNB/USDT çifti 390.60 dolara düşebilir. Öte yandan, fiyat 20 günlük EMA’dan geri dönerse, hissiyatın rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya döndüğünü gösterecektir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.