İşte BTC, DOGE, ETH ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

İşte BTC, DOGE, ETH ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

Traderlar hala her düşüşte BTC ve büyük altcoin’lerde satın alıyor. Ancak genel direncin yakınında satış yapmak, fiyat hareketinin kısa vadede menzile bağlı kalacağının bir işareti olabilir. Bitcoin ve DOGE dahil büyük altcoin’lerin toparlanmalarını kısa vadede uzatmaları mümkün mü? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, öğrenmek için en büyük 10 kripto parayı inceliyor.

Kripto piyasasına genel bir bakış

Ayı trendinde, piyasaların düşüş haberlerine olumsuz tepki vermemesi, satışların tükenmiş olabileceğinin bir işaretidir. Elektrikli araç üreticisi Tesla’nın ikinci çeyrekte Bitcoin (BTC) varlıklarının %75’ini boşalttığına dair raporlar, düşük seviyeler boğalardan güçlü alımlar çektiği için yalnızca küçük bir düşüşe neden oldu.

Kriptoks.com’dan takip ettiğiniz üzere Tesla, Bitcoin’ini satan tek kurum değildi. Arcane Research analisti Vetle Lunde, bir Twitter ileti dizisinde büyük kurumların 10 Mayıs’tan bu yana 236.237 BTC sattığını vurguladı. Kurumlar tarafından yapılan büyük satışlardan ve elverişsiz makro ortamdan sonra bile Bitcoin’in oldukça iyi durumda olduğunu görmek cesaret verici.

Günlük kripto para piyasası performansı. Kaynak: Coin360

Mevcut ayı piyasası, yeni yatırımcılara daha düşük seviyelerden girme fırsatı veriyor. Boston Consulting Group, Bitget ve Foresight Ventures tarafından yayınlanan bir rapora göre, bireysel servetin %25’i hisse senetlerinde. Buna karşılık %0,3’ü kriptoya park etmiş durumda. Bu, kriptonun eski piyasalara kıyasla hala benimsemenin erken aşamalarında olduğunu gösteriyor. Şimdi analiz zamanı…

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.