İşte Bitcoin, DOGE ve Bu 8 Altcoin İçin Yön Tayin Eden Tahminler!

İşte Bitcoin, DOGE ve Bu 8 Altcoin İçin Yön Tayin Eden Tahminler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, Solana, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. Bitcoin 40.000 dolar seviyesini korumak için mücadele ediyor, ancak birkaç analist kripto para birimlerinin önümüzdeki aylarda hisse senetlerinden ayrılabileceğini söylüyor. Bitcoin (BTC), Ukrayna krizi gölgesinde ABD hisse senedi piyasalarıyla birlikte 17 Şubat’ta satıldı. Boğalar kilit destek seviyelerini tutabilir mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

Bitcoin, ETH ve BNB için seviyeler

Aşağıda ayrıntılarını vereceğimiz analist görüşleri yalnızca tahminden ibaret olup her yatırımcının kendi araştırmasını yapması önemle tavsiye edilir.

BTC/USDT. Bitcoin, 17 Şubat’ta hareketli ortalamaların altına düştü ve ayıların pes etme havasında olmadığını ve rallilerde satış yaptığını gösterdi. Fiyat, boğaların savunması için önemli bir seviye olan 39.600 dolar civarında. Göreceli güç endeksi (RSI) negatif bölgeye kaydı ve 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) (41.635 dolar) düşmeye başladı. Bu, ayıların üstünlüğü ele geçirmeye çalıştığını gösteriyor. 39.600 doların altında bir kırılma ve kapanış satış baskısını artırabilir ve BTC/USDT çifti 36.250 dolara düşebilir. Fiyat mevcut seviyeden geri dönerse, boğalar çifti tekrar hareketli ortalamaların üzerine itmeye çalışacak.

ETH/USDT. Ether (ETH), 16 Şubat’ta gelişen ters baş ve omuz formasyonunun boyun çizgisine yakın bir noktadan aşağı döndü. Bu, ayıların olası tersine çevirme kurulumunu geçersiz kılmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını gösteriyor. ETH/USDT çifti şimdi 2.652 dolardan güçlü desteğe düşebilir. Bu, boğaların savunması gereken önemli bir seviye çünkü bunun altında bir kırılma, kapıları 3.476 dolara daha aşağı yönlü bir şekilde açabilir. Bu varsayımın aksine, eğer fiyat mevcut seviyeden geri dönerse, boğalar fiyatı tekrar boyun çizgisinin üzerine itmeye ve sürdürmeye çalışacaklardır.

BNB/USDT. BNB, 16 Şubat’ta 50 günlük basit hareketli ortalamadan (SMA) (430 dolar) geri döndü ve 17 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın (408 dolar) altına düştü. BNB/USDT çifti son birkaç gündür 390,50 dolar ile 445,40 dolar arasında konsolide oluyor. Orta noktanın hemen altındaki düz 20 günlük EMA ve RSI, arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Fiyat kırılırsa ve 390.50 doların altında kalırsa, bu denge ayılar lehine dönecek. Bu, 357,40 dolara olası bir düşüş için kapıları açabilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.