İşte Bitcoin, ADA, DOGE ve 7 Altcoin İçin Analist Tahminleri!

İşte Bitcoin, ADA, DOGE ve 7 Altcoin İçin Analist Tahminleri!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, BTC, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptoks.com’da. Bitcoin ve çoğu büyük altcoin, BTC fiyatı 42.000 doların altına düştükten sonra daha da kötüye gitti. Bitcoin’in (BTC) oynaklığı son birkaç gündür küçülüyor. Bitcoin Volatilite Endeksi tarafından hesaplanan son 30 ve 60 gün için günlük Bitcoin getirilerinin standart sapması, Kasım 2020’den bu yana en düşük volatilite olan %2,63’te. Genel olarak, dar aralıkları güçlü fiyat artışları takip eder.  Bitcoin yeni bir yükseliş hareketi başlatabilir mi yoksa ayılar fiyatı destek seviyelerinin altına çekerek altcoinlerde bir satışı tetikleyecek mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim. Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC, ADA ve 8 altcoin için tahminler

BTC/USDT. Bitcoin, son birkaç gündür 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (44.181 dolar) yakınında işlem görüyor. Analiste göre, fiyat mevcut seviyeden veya 41.725,95 dolardan yükselirse, boğalar 20 günlük EMA’daki genel direnci ve 45.456 dolardaki yatay direnci kırmak için bir girişimde daha bulunacak. Bunu yaparlarsa, parite 50 günlük basit hareketli ortalamaya (SMA) (47.680 dolar) yükselebilir ve burada boğalar tekrar ayıların sert direnciyle karşılaşabilir. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış pariteyi 52.088 dolara itebilir. Tersine, fiyat 41.725,95 doların altına düşerse, BTC/USDT çifti 39.600 dolardaki güçlü desteğe düşebilir.

ETH/USDT. Ether’in (ETH) alçalan kanalın destek hattından toparlanması, 20 günlük EMA (3.439 dolar) yakınlarında kaldı ve bu da hissiyatın negatif kaldığını ve traderların rallilerde satış yaptığını gösteriyor. Ayılar şimdi fiyatı 3.188 doların altına çekmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, ETH/USDT çifti 2.928.83 dolara düşebilir. Bu dikkat edilmesi gereken önemli bir destek çünkü çökerse düşüş 2,652 dolara kadar uzayabilir. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden yükselir ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, boğalar pariteyi kanalın direnç çizgisinin üzerine itmeye çalışacak. Bu olursa, parite 4.200 dolara yükselebilir.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB), 16 Ocak’ta azalan kanal modelinin direnç çizgisinin üzerine çıkamadı. Ayılar fiyatı 466,50 doların altına çekerse, BNB/USDT çifti kanalın destek hattına doğru düşebilir. Düz hareketli ortalamalar ve orta noktanın hemen altındaki RSI, boğalar ve ayılar arasındaki dengeyi gösterir. Fiyat 466,50 dolardan geri dönerse, boğalar fiyatı tekrar kanalın ve 50 günlük SMA’nın (530 dolar) üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, trendde olası bir değişikliği işaret edecektir.

ADA/USDT. Cardano (ADA), 16 Ocak’ta 50 günlük SMA’nın (1.34 dolar) üzerinde kırıldı ve kapandı. Fiyat artık azalan kanalın direnç çizgisine ulaşabilir. Hareketli ortalamalar yükseliş geçişinin eşiğinde ve RSI pozitif bölgeye sıçradı, bu da boğaların kısa vadede üstün olduğunu gösteriyor. Alıcılar fiyatı kanalın üzerinde ilerletir ve sürdürürse, trendde bir değişiklik sinyali verecektir. Analiste göre, ADA /USDT paritesi ilk önce 1.87 dolara yükselebilir ve bu seviye aşılırsa bir sonraki hamle 2.47 dolar olabilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.