İşte 2022’de Radara Alınacak En İyi 3 Kripto Para!

İşte 2022’de Radara Alınacak En İyi 3 Kripto Para!

Kripto piyasası, uzun kripto kışında 1.800 milyar doların yok olduğunu gördü. Düzenleyici risk, enflasyon, durgunluk korkuları ve Fed para politikası, kripto para birimi yatırımcıları için ters rüzgarlar olmaya devam ediyor. Finansal piyasalar uzmanı Bob Mason’a göre, dibe vuran bir düşüş, yatırımcılara Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC) ve Solana’yı (SOL) düşük fiyat seviyelerinde alma fırsatı sunacak. Bob Mason’ın BNB, BTC ve SOL analizini okuyucularımız için hazırladık.

İlk olarak lider kripto para Bitcoin (BTC)

Bitcoin, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi ve bireysel ve kurumsal yatırımcıların ilgisini çekiyor. Önemli bir şekilde, Bitcoin yalnızca kripto para piyasasının ana unsuru değil, aynı zamanda en istikrarlı olanı ve genellikle Bitcoin balinaları olarak adlandırılan sadık bir yatırımcı tabanı tarafından destekleniyor.

Kriptoks.com haberlerinden de bildiğiniz üzere 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.979 dolara ulaştığından beri, Bitcoin %62,5 düşüşle mevcut yılın en düşük seviyesi olan 25.836 dolara geriledi. Yıl başından bugüne, Bitcoin %21 düşüşle 29.680 dolara geriledi. Bitcoin’in benimsenmesinin birden fazla yargı alanında çekiş kazanmasıyla, BTC hem deneyimli hem de acemi yatırımcılar için hedef kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Lider kripto para için teknik göstergeler şimdilik ayı eğiliminde

EMA’lara ve 4 saatlik mum grafiğine (aşağıda) bakıldığında, bu bir ayı sinyalidir. Bitcoin, şu anda 30.092 dolar olan 50 günlük EMA’nın altında oturuyor. 50 günlük, 100 günlük EMA’dan geri çekildi. 100 günlük EMA, BTC nötr olan 200 günlük EMA’ya karşı sabit kaldı. Şu anda 30.301 dolar olan 100 günlük EMA’da bir hareket ve 50 günlük EMA’nın 100 günlük EMA üzerinden boğa eğilimi, duyarlılıkta bir değişime işaret edecektir.

Bitcoin’in günlük mum grafiği, mevcut ayı trendini teyit ediyor. Bitcoin, şu anda 33.303 dolar olan 50 günlük EMA’nın altında oturuyor. 50 günlük EMA, 100 günlük EMA’dan geri çekildi ve 100 günlük EMA, 200 günlük EMA’dan düştü; Bitcoin negatif.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.