“Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Dipleri Bekliyor!

“Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Dipleri Bekliyor!

Bitcoin (BTC) 40 bin dolara yaklaştıkça, analistler sıradaki kritik direnç seviyelerini arıyor. Twitter analistlerinden Capo, daha yüksek seviyelerden önce 30 bin dolar civarına bir düzeltme beklediğin paylaştı. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

“Bitcoin 30 bin dolara geri çekilebilir”

239.000 takipçili Capo, ilk başta Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için “nihai bir teslimiyetin” yaklaşabileceğini söylüyor. Gizemli analist, Bitcoin’in geçen hafta bir miktar esneklik göstermesine rağmen, 30.000 doların altında son bir aşağı yönlü hareketin temel oluşturmaya devam ettiğini söylüyor. Capo’ya göre, BTC’nin kısa süreliğine 30 bin doların altına düşmesi muhtemel, ancak traderlar çok daha düşük seviyelere hazırlıklı olmalı. Önceki analizlerinde de bu seviyelere işaret eden Capo, çoğu BTC boğasının çöküşü hafife aldığı Mart 2020’deki teslimiyete atıfta bulunuyor:

BTC’de nihai kapitülasyon mumu olacak. Ana senaryo 28.000 – 30.000 dolar arasında kalıyor, ancak yeterli tasfiye varsa fitilin daha da düşmesini bekleyebiliriz. Dikkat olmalı. Her şeye hazırım.

Bitcoin (BTC) için yükseliş hissi piyasaya geri dönerken, kripto analisti en kötüsüne hazırlandığını söylüyor ve 20 bin doların altında potansiyel bir düşüşün haritasını çıkarıyor. Aşağıda grafik, 18 bin dolara uzanan Bitcoin düzeltmesini gösteriyor.

Analist BTC boğaları için kritik seviyeleri belirliyor

Capo ayrıca, boğaların Bitcoin’in trendini döndürmesini zorlaştırabilecek birkaç faktöre de dikkat çekiyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.