Haftalık Bitcoin Tahminleri Çıktı: Analistler Ne Bekliyor?

Haftalık Bitcoin Tahminleri Çıktı: Analistler Ne Bekliyor?

Analizlere göre, düşük hacimli hafta sonunda Bitcoin boğalarının hala ellerinde bir savaş var. Altcoin’ler ise birkaç haftalık rekor kazançlarını koruyor. Bitcoin (BTC), volatilitenin Pazartesi gününden önce hala piyasayı tüketebileceğine dair uyarılar arasında hafta sonu 21.000 dolara odaklandı.

S&P 500, 2022’nin ikinci en iyi haftasını görüyor

TradingView’den elde edilen veriler, ABD hisse senetlerinin haftayı güçlü bir şekilde kapatmasının ardından BTC/USD’nin son işlem aralığında oldukça yüksek olduğunu gösterdi. Piyasa yorumcuları Holger Zschaepitz’in belirttiği gibi, S&P 500, 2022’nin ikinci en iyi haftasını kapattı. Buna göre, riskli varlıklarda mütevazı bir rahatlamanın göstergesi ortaya çıkıyor.

Bitcoin, Mayıs ayından bu yana küçük de olsa ilk haftalık yeşil mum olan haftalık kapanışında hafif kazançlar kaydetme yolundaydı. Bununla birlikte, on-chain analitik kaynağı Material Indicators (MI) göre, bundan önce her şey olabilir. Son hafta sonu fiyat hareketine atıfta bulunan MI, Twitter takipçilerine hafta içi hacmin yokluğunda kayıtsız olmamalarını tavsiye etti. Bir tweet’te şunları söyledi:

BTC 200 haftalık MA’yı kaldırabilirse, çalışacak yer var. Hafta sonları vahşi, bu yüzden kemerlerinizi bağlayın. En düşük seviyelerin yeniden test edilmesiyle 24 bin dolara hızlı gelebilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.