Gözler Bitcoin’de: 5 Analist, Sıradaki Seviyeleri Belirledi!

Gözler Bitcoin’de: 5 Analist, Sıradaki Seviyeleri Belirledi!

Bitcoin (BTC), 28 Mart’ta Wall Street açılışında 2 Ocak’tan bu yana en yüksek seviyesine ulaştı ve analistlere göre son boğa koşusu hız kazandı.

“Bitcoin düşüşü gereksiz ama sağlıklı olurdu”

TradingView’den alınan veriler, BTC’nin Bitstamp’ta 47.900 dolara ulaştığını ve yeni bir 2022 zirvesinden sadece 100 dolar uzakta olduğunu gösterdi. Bitcoin fiyat hareketi, 28 Mart’ta devam eden ve yaklaşık %17’lik haftalık kazanç sağlayan haftalık kapanışa doğru güçlü bir hareketin ardından geldi. Popüler kripto analisti Rekt Capital, şu paylaşımı yaptı:

Olmak zorunda değil ama, bir BTC düşüşü sağlıklı olur. Çünkü fiyat devam edebilir ve önceki direnci yeni destek olarak geri alabilir. Aynı şey, son zamanlarda güçlü hareketler yaşayan birçok altcoin için de geçerli.

Bazıları yeni destek seviyelerini görmek için bir geri çekilme tahmininde bulunmaya başlarken, BTC için heyecan yine de yazının yazıldığı sırada itici ruh hali olarak kalıyor. Blockware lider içgörü analisti William Clemente, şunları söylüyor:

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.