Gizemli Balinanın Aldığı Kripto Para Yüzde 2.800 Yaptı!

Gizemli Balinanın Aldığı Kripto Para Yüzde 2.800 Yaptı!

Gizemli bir kripto para balinası, 5.000 Bitcoin ile yüzde 2.800 kazanç elde etmeyi başardı. Günümüz milyonerinin bunu yapmak için ihtiyaç duyduğu tek şey zaman oldu.

Bu balina yıllardır 5.000 Bitcoin tutuyor

Gizemli bir balina, yıllar önce 698 dolardan satın aldığı 5.000 BTC’yi hala tutuyor. Örnek HODL yatırımcısı, sabrının sonucunda 95 milyon dolar değerinde bir cüzdana ulaştı. On-chain veri sağlayıcı Whalemap’e göre, balina bugün BTC’lerini satmaya karar verirse 95,000,000 dolarlık hasılat elde edecek. İlginç bir şekilde, balina yıllar önce 5.000 BTC’yi sadece 698 dolara satın almıştı. Sonuç olarak, bugünün Bitcoin fiyatıyla %2800’lük kazanç balinanın parmak uçlarında.

Kripto para balinası elindeki tüm BTC’leri nakde çevirdi

On-chain verilere göre, 2013 yılında oluşturulan Bitcoin balina adresi dün yaklaşık 100 milyon dolar değerinde 5.000 BTC’yi nakde çevirdi. Aşağıdaki WhaleStats grafiği, balinanın 2013 döneminde zirve fiyattan satın aldığını gösteriyor. Sabırlı yatırımcı, tüm iniş ve çıkışlara katlanarak 2022’ye kadar beklemeyi başardı. Bu arada, Bitcoin sattığı nokta bir ayı piyasasının ortaları oldu.

Balina neden kripto para kışında satmayı tercih etti?

Diğer yandan, bu tür cüzdanların yeniden etkinleştirilmesi ve sahibinin neredeyse dokuz yıl boyunca tutmak için gerekli mahkumiyetine sahip olup olmadığı konusunda hala endişeler var. En olası senaryo, birinin yanlışlıkla uzun süredir kayıp olan özel anahtarlarını bulmasıdır. Böylece, büyük miktarda paraya erişim sağlamasıdır. Ek olarak, sahibi kilidi açmayı başardıktan sonra cüzdanın yeniden açılmış olması da mümkündür. Ayrıca, balinanın bu tür sağlam inançlara sahip olabileceği de göz ardı edilemez.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.