Genç Bitcoin Milyoneri: Şimdi Bu Altcoin’leri Alıyorum!

Genç Bitcoin Milyoneri: Şimdi Bu Altcoin’leri Alıyorum!

Genç bir Bitcoin milyoneri nasıl zengin olduğunu ve bugün hangi kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı

Bu kadar genç yaşta nasıl bu kadar zengin oldu?

Kiarash Hossainpour’u Instagram’da takip ederseniz, zengin bir bekar olarak hayatın nasıl göründüğü hakkında bir fikriniz olur. 22 yaşındaki Berlinli, Audemars Piguet ve Richard Mille gibi markaların pahalı saatleriyle resimler paylaşıyor ve Lamborghinis, Porsches ve Rolls-Royces kullanıyor.

Hossainpour, verdiği bir röportajda kendisi hakkında her zaman ‘küçük bir inek’ olduğunu söylüyor. İlk bilgisayarına on yaşındayken sahip olduğunu söylüyor. Hossainpour, oyun oynamaya başladığını gören babasının, ‘Hayır, oynamayı bırak, onun yerine programlama öğren” dediğini söylüyor.

Daha önce Kriptoks.com haberlerinde yer verdiğimiz Hossainpour okuldan sonra programlamaya başladı ve web siteleri oluşturmanıza izin veren bir yazılım olan WordPress ile tanıştı. Para için forumlardan oyuncular için web siteleri oluşturmaya başladı. Bir web sitesi için ortalama 30 avro aldı. Hossainpour, daha sonra euro olarak ödeme almak yerine Bitcoin aldı. Bu, yaklaşık sekiz yıl önce, kripto para biriminin hala 14 dolara mal olduğu zamandı. Bağlam içi, bugün aynı Bitcoin 48.000 dolardan fazla. Bitcoin ile ödeme almak, Hossainpour’un kripto dünyasıyla ilk karşılaşmasıydı ve devam geldi.

Tercihleri: Bolca Bitcoin ve Ethereum, yanına SOL ve LUNA

Şu anda Hossainpour’un iki işi var. Kripto dünyasıyla ilgili yeni bir YouTube kanalı olan ‘Hoss’u yönetiyor ve iki arkadaşıyla özel sermaye fonu şeklinde çeşitli kripto para birimlerine yatırım yapıyor. Sadece kendi özkaynaklarını kullanıyorlar. Bitcoin’in aşırı derecede dalgalandığının farkında olduğunu ancak bundan korkmadığını ve bunu yatırıma karşı bir neden olarak görmediğini söylüyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.