Geçen Yılki Anneler Gününde 100 Dolarlık BTC, DOGE ve ETH Alsaydınız Ne Olurdu?

Geçen Yılki Anneler Gününde 100 Dolarlık BTC, DOGE ve ETH Alsaydınız Ne Olurdu?

Geçen yıl anneler günü için annenize 100 dolar Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) alsaydınız, şimdi ne kadar olurdu?

Anneler günü hediyesi: 100’er dolarlık BTC, DOGE ve ETH

Bu yıl Anneler Günü için annenize ne alacağınız konusunda zorlanıyorsanız, dikkate almanız gereken bir öğe kripto para. Satın alma zamanlamasının, annenin yol boyunca para kazanması veya hediye değerinin bir kısmını kaybetmesi üzerinde büyük etkisi olabilir.

Anneler için hediyeler genellikle kartlar, çiçekler, kişiselleştirilmiş ürünler ve hediye kartları içerir. Alışılmışın dışında düşünenler için hediyeler, hisse senetlerine veya kripto para birimine yapılan yatırımları içerebilir. 2021 Anneler Günü, kripto para birimlerinin dünyanın en büyük konularından biri olduğu ve tatiller ve yıldönümleri için popüler bir hediye olabileceği 9 Mayıs’ta kutlandı.

Peki bir kripto para birimi hediyesi nasıl olurdu? Anneniz için BTC, DOGE, ETH’ye 100 dolar yatırım yapsaydınız şimdiki değeri nasıl olurdu? Bu sorunun cevabı için Kriptoks.com olarak sizler için hesapladık. 9 Mayıs 2021’de 100 dolarlık bir yatırımın her bir kripto para birimini yüksek fiyatından ne kadar satın alabileceği aşağıdaki şekilde oluyor:

Bitcoin: 0,0017 BTCDogecoin: 143,3435 DOGEEthereum: 0,0251 ETH

Geçen yılın Anneler Günü’nde her bir kripto para birimine 100 dolarlık yatırım yapılmış olsaydı, bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatlara göre aşağıdakilere değerlerde olacaktı:

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.