Gate.io ile Özel Röportaj: Bitcoin ve Piyasa Nereye Gidiyor?

Gate.io ile Özel Röportaj: Bitcoin ve Piyasa Nereye Gidiyor?

Türkiye’nin en büyük Blockchain konferansı olan Blockchain Economy Istanbul, 27-28 Temmuz tarihlerinde gerçekleşti. Etkinliğin resmi sponsoru olarak Kriptokoin ekibi de konferanstaydı. Geçtiğimiz günlerde, kripto para alanında birçok önemli figürün yaptığı konuşmaları sizlere aktardık. Ayrıca, Kriptoks.com olarak, etkinlik sırasında Gate.io Türkiye Genel Müdürü Kafkas Sönmez ile röportaj yapma fırsatı bulduk. Sönmez, kripto piyasasındaki en son düşüşü yorumladı. Ayrıca, Bitcoin (BTC)’in hangi seviyeleri göreceğine dair tahminini paylaştı. İşte detaylar…

Gate.io Türkiye Genel Müdürü cevapladı: Ayı piyasası devam edecek mi?

Kafkas Sönmez’in röportajına geçmeden önce; sektöre yön veren isimlerin Bitcoin, altcoin’ler ve Blockchain’e yönelik birçok konuyu konuştuğu konferansa yönelik videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz:

Kriptokoin: Sizce kripto ayı piyasası ne kadar sürecek?

Gate.io Türkiye Genel Müdürü Kafkas Sönmez: Dünyadaki küresel ekonomi ve küresel krizi göz önünde bulundurursak, hepimizin bildiği üzere bir resesyon hakim. Fed gibi, ismi büyük ölçüde değerli olan merkez bankaları, enflasyon konusunda çeşitli tedbirler alma yolunda ilerliyor. Dolayısıyla, faiz arttırımları devam ettiği sürece, elbette kripto para piyasası da bundan etkilenecektir. Negatif yönü de olabilir, pozitif yönü de olabilir. Ancak ben yakın bir süreç içerisinde, en azından bir yıl içerisinde, bu ayı piyasasının son bulacağına inanıyorum.

Kriptokoin: Son dönemde neden kripto para piyasası en kötü dönemini yaşıyor?

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.