Fiyat Tahmini: BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE, DOT!

Fiyat Tahmini: BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE, DOT!

Kriptoks.com olarak bu yazımızda, analist Rakesh Upadhyay’ın BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, AVAX, LUNA, DOGE ve DOT kripto paraları hakkındaki tahminlerine yer vereceğiz. Tahminlerin gerçekleşmesinin kesin olmadığını ve her yatırımcının kendi araştırmasını yapmakla mükellef olduğunu belirtmek isteriz.

BTC, ETH ve BNB tahminleri

BTC ve altcoinler 23 Şubat’ta birkaç yükseliş sinyali verdi ancak traderlar, Bitcoin’in geri dönüşün başlayabilmesi için hala yukarıda kapatması gereken seviyenin 38.000 dolar olduğunu söylüyor. Alıcılar mevcut düşüşü durdurmaya çalıştıktan sonra Bitcoin (BTC) ve birkaç altcoin, anında destek seviyelerinden sıçradı. Bitcoin ve altcoinler yardım rallisini sürdürebilir mi yoksa ayılar sıçrayıp toparlanmayı durduracak mı? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC/USDT. Bitcoin ilk destekten 36.250 dolardan sıçradı ve boğalar şimdi fiyatı 39.600 dolar ile 50 günlük basit hareketli ortalama (SMA) (40.615 dolar) arasında genel direnç bölgesinin üzerine çıkarmaya çalışacak. Bunu başarırlarsa, BTC/USDT çifti, ayıların sert bir direnç oluşturması muhtemelken 45.821 dolara yükselebilir. 23 Şubat mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 39.600 doları dirence çevirmeye çalıştığını gösteriyor. Negatif bölgedeki aşağı eğimli hareketli ortalamalar ve göreceli güç endeksi (RSI), ayıların üstün olduğunu gösteriyor. 36.250 doların altında bir kırılma ve kapanış, aşağı hareketin yeniden başladığının sinyalini verecektir.

ETH/USDT. Ether (ETH), 22 Şubat’ta psikolojik desteği 2.500 dolardan sekti. Boğalar, fiyatı 2.652 dolarlık kırılma seviyesinin üzerine iterek, daha düşük seviyelerde güçlü alım olduğunu gösteriyor. Alıcılar artık fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, ETH/USDT çifti simetrik üçgen deseninin direnç çizgisine doğru yükselebilir. Boğalar, yeni bir yükseliş trendinin başladığını işaret etmek için fiyatı üçgenin üzerine itmek zorunda kalacak. Alternatif olarak, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayılar çifti üçgenin destek çizgisinin altına çekmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, simetrik üçgenin bir devam modeli olarak hareket ettiğini önerecektir. Parite daha sonra 2.159 dolara ve daha sonra 2.000 dolara düşebilir.

BNB/USDT. BNB, 22 Şubat’ta güçlü desteği 350 dolardan sıçradı ve boğaların pes etmediğini ve daha düşük seviyelerden alım yapmaya devam ettiklerini gösterdi. Boğalar şimdi fiyatı azalan kanalın düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarmaya çalışacak. Bunu başarırlarsa, BNB/USDT çifti 50 günlük SMA’ya (416 dolar) yükselebilir. Bu, ayıların savunması gereken önemli bir seviye çünkü bunun üzerinde bir kırılma, trendde olası bir değişikliği işaret edebilir. Parite daha sonra 445 dolara yükselebilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.