Finans Uzmanı: Bu 4 Altcoin, Dibe Vurduğunda Toplayın!

Finans Uzmanı: Bu 4 Altcoin, Dibe Vurduğunda Toplayın!

Bir kripto finans şirketinin finansal strateji başkanı, Bitcoin (BTC)’nin bu yıl geri dönmeden önce neden 18.000 ile 20.000 dolar arasına doğru düşebileceğini açıklıyor ve piyasa dibe vurduğunda satın almak için uzun vadeli vizyonlara sahip 4 yüksek kaliteli altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptoks.com olarak uzmanın paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

“Şu anda Bitcoin ve altcoin projeleri için tam bir ayı piyasasındayız”

Geçen Kasım ayından bu yana kripto paralardan 1 trilyon dolardan fazla piyasa değeri silinirken, en boğa kripto meraklıları bile dijital varlıklar için bir ayı piyasasının burada olduğu gerçeğini hesaba katmak zorunda. Kripto finans firması Solrise’ın finansal strateji başkanı Joseph Edwards, geçen yılın daha iyi bir kısmı için aşağı yönlü fiyat yörüngesine hazırlanıyor.

Eylül ayında Bitcoin’in makro ve düzenleyici risklerin yanı sıra teknik baskılar arasında ‘son derece olumsuz bir 4. çeyrek’ görebileceğini söyleyen Joseph Edwards, trade hacimleri agresif bir şekilde azaldıkça, lider kripto paranın 20.000 dolar seviyesine doğru ilerlediğini tahmin etti.

Ancak, Bitcoin, muhtemelen ABD’deki ilk vadeli işlem tabanlı Bitcoin ETF’nin onaylanması ve Blockchain ağının Taproot yükseltmesiyle 10 Kasım’da yaklaşık 69.000 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Zirvesinden bu yana iki aydan biraz fazla bir süre sonra, Bitcoin neredeyse yarı yarıya azaldı. Joseph Edwards bir röportajda, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Şu anda tam bir ayı piyasasında olduğumuz görülüyor. Bu tür düşüşleri görmek açısından beklediğimizden biraz daha geç, ancak bu sadece doğal bir kripto akışı.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.