Finans Devi, Bitcoin ve Altcoin’leri Uçuracak 2 Gelişmeyi Duyurdu!

Finans Devi, Bitcoin ve Altcoin’leri Uçuracak 2 Gelişmeyi Duyurdu!

BTC Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan %50’den fazla düştü. Buna rağmen finansal hizmetler devi Fidelity, Bitcoin’i (BTC) geleceği olan güçlü bir yatırım unsuru olarak değerlendirmeye devam ediyor. Yatırım devi Fidelity, Bitcoin (BTC)’i daha yükseklere itebilecek iki önemli faktöre dikkat çekiyor. Ayrıntılar Kriptoks.com‘da.

Bitcoin (BTC)’i fırlatacak iki faktör ne?

Firma yeni raporunda, yatırımcıların Bitcoin’i diğer tüm kripto para birimlerinden ayrı olarak değerlendirmesinin iki temel nedenini belirtiyor ve şöyle diyor:

Bitcoin’in getiri profili, iki güçlü arka rüzgar tarafından yönlendiriliyor: dijital varlık ekosisteminin büyümesi ve geleneksel makroekonomik koşulların potansiyel istikrarsızlığı. Bu geri dönüş rüzgarlarının diğer dijital varlıkların çoğundan daha az riskle daha kolay bir şekilde yakalanması muhtemel.

Fidelity, Bitcoin ile gelişmekte olan kripto  varlık sınıfının geri kalanı arasındaki farklara dikkat çekiyor. Şöyle diyor firma:

Bitcoin, diğer tüm dijital varlıklardan temel olarak farklıdır. Başka hiçbir dijital varlığın Bitcoin’i parasal bir mal olarak iyileştirmesi muhtemel değildir… [ancak] dijital varlık ekosisteminin geri kalanı, Bitcoin’in basitçe yapmadığı farklı ihtiyaçları karşılayabilir veya diğer sorunları çözebilir.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.