Finans Dehası, Piyasa Çökerken Bitcoin’lerini 100x Arttırdı!

Finans Dehası, Piyasa Çökerken Bitcoin’lerini 100x Arttırdı!

Carl Runefelt, Bitcoin (BTC) ve kripto piyasaların geneli Ocak ayında düzeltme yaşayıp kan kaybederken kripto portföyünü 100 kat artırmayı aşardı. Carl Runefelt’in bir tür gizli kripto kodunu kırıp kırmadığı tartışılıyor. Konunun detayları Kriptoks.com’da.

Bitcoin (BTC)’leri yüz kat nasıl artırdı?

Sayısız kripto yatırımcısı 10 Ocak 2022’de varlıklarının büyük bir kısmını kaybetti. O gün Bitcoin, altı ayın en düşük değeri olan 40.000’in altına düştü. Paniğe kapılmış alıcılar, Bitcoin’i sanki değersiz bir çöpmüş gibi atmaya başladı, ancak Carl Runefelt, Bitcoin çökerken kripto yatırımını 100 kat artırdı. Sadece 27 yaşında olan Carl Runefelt, Forbes 30 Under 30 listesine girdi ve dünyanın en önemli masalarında bir koltuk kazandı. 1.5 milyondan fazla sosyal medya takipçisi ile çevrimiçi olarak “the Moon” olarak bilinen Runefelt, kripto yatırımlar söz konusu olduğunda neredeyse kahin olduğunu kanıtladı. Kripto para birimi “gençlerin zenginliği” olarak kabul edilirken, hiç kimse yeni finansal varlığın yeni bin yılda daha önce benzeri görülmemiş bir şekilde hayatımızda etki sahibi olabileceğini tahmin etmemişti.

Bugün Runefelt, bu esrarengiz öngörüyü son derece popüler YouTube kanalında paylaşıyor. Kripto piyasasına başlamak isteyenler için bir tavsiye kaynağı olarak başlayan The Moon, şimdi abonelerin kendi Bitcoin servetlerini oluşturmalarına yardımcı oluyor. Ve Runefelt’in imrenilen tavsiyesini arayanlar sadece genç kesim değil. En dikkate değer kripto milyarderleri için bile Altın Çocuk oldu ve Charlie Munger gibi gözüpeklere karşı kendini ispatlıyor. Bir çok kesim için, Carl Runefelt gençlik fırsatlarının yaşayan bir örneğini teşkile ediyor. Diğerlerinin çıkmaz sokaklar olarak gördüğü fırsatları gördüğü için tahminleri yerinde olmuştur. Gizli bir kodu kırıp kırmadığını ve onu bizlerle paylaşacak kadar cömert olup olmadığını merak etmeden duramazsınız. Carl Runefelt bir finans dehası olduğunu kanıtladı. Bu, 10 Ocak’ta diğerleri servetini kaybederken katlanarak artan bir şekilde servetini arttırdığında kesinleşti. Bu başarı şüphesiz onun sihirli bir adam olarak ününü artıracaktır.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.