“Felaket Yaklaşıyor” Yatırım Uzmanı: Altın ve Bunlardan Alın!

“Felaket Yaklaşıyor” Yatırım Uzmanı: Altın ve Bunlardan Alın!

Birçok endüstri uzmanının ve yatırımcının nereye yatırım yapacağının belirsiz olduğu çalkantılı bir piyasanın ortasında, önde gelen bir ekonomi yazarı, insanları değerli metaller altın ve gümüşe ek olarak Bitcoin (BTC) biriktirmeye teşvik ediyor. Kriptoks.com olarak detayları aktarıyoruz.

Altın, gümüş, Bitcoin, yiyecek, silah ve mermi biriktirin

Ünlü finans yazar Robert Kiyosaki, İsviçre’deki Davos etkinliği ve Uluslararası Para Fonu (IMF) ışığında, mevcut küresel piyasa durumu hakkındaki düşüncelerini vurgulamak için, 23 Mayıs’ta tweet attı. Ünlü yazar, Dünya Savaşı’ndan bu yana en kötü mali krizle karşı karşıya olunduğu konusunda uyarıyor. Kiyosaki, olası bir Dünya Savaşı’nın geleceğini ima ediyor ve karşılığında altın, gümüş, Bitcoin, yiyecek, silah ve mermi tasarrufu yapılmasını tavsiye ediyor. Yazar attığı tweette şunları söyledi:

23 Mayıs 2022: DAVOS, İsviçre IMF, dünyayı İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en büyük finansal zorluklarla karşı karşıya olduğu konusunda uyarıyor. Küresel felaket yıllardır geliyor. Çaresiz liderler umutsuz şeyler yapacaktır. Dünya Savaşı mı geliyor? Tanrı bize merhamet etsin. Altın, gümüş, Bitcoin, yiyecek, silah ve mermilerden biriktirin

Bu hafta, endüstri, siyaset ve sivil toplumdan yaklaşık 2.500 dünya liderinin Davos’a katılması planlanıyor. Ukrayna’daki çatışmaya ek olarak, pandemiden kurtulma, iklim değişikliğinin ele alınması, ticaretin geleceği, paydaş kapitalizminin ilerlemesi ve yeni teknolojiden en iyi şekilde yararlanılması Davos’ta tartışılacak konulardan bazıları.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.