Ethereum’dan Çıkan Kurumsal Para, Bu 5 Altcoin’e Aktı!

Ethereum’dan Çıkan Kurumsal Para, Bu 5 Altcoin’e Aktı!

Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 87 milyon dolar tutarında giriş gördü ve yıl başından bugüne kadar olan girişler yarım milyarı biraz aşarak 0,52 milyar dolara yükseldi. Ethereum (ETH)’den net çıkışlar olurken, kurumsal para bu projelere aktı.

Kripto girişleri geçen yılın aynı dönemine göre düşük kaldı!

Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 87 milyon dolar tutarında giriş görürken, yıl başından bugüne kadar olan girişler yarım milyarı biraz aşarak 0,52 milyar dolara yükseldi. Bu miktar geçen yıl bu zamanlar 5,9 milyar dolar olan yıl başından bugünkü tarihe kadarki girişlerin oldukça altında kalıyor.

Kriptoks.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere Bitcoin’in bu yılki %34’lük olumsuz fiyat hareketi göz önüne alındığında, uzmanlara göre bu giriş cesaret verici ve yatırımcıların fiyat zayıflığından satın aldıkları anlamına geliyor.

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika toplam 72 milyon doları giriş görürken, Avrupa’nın bir aydan uzun süredir ilk kez koordineli girişleri 15,5 milyon dolara ulaştı.

Ethereum (ETH)’den çıkış olurken, Algorand (ALGO) rekor giriş gördü

Bitcoin, fiyat zayıflığı nedeniyle, yönetim altındaki toplam varlıklar (AuM) şu anda Temmuz 2021’den bu yana en düşük noktasında olmasına rağmen, toplam 69 milyon dolar giriş gördü ve yılbaşından bugüne girişler 369 milyon dolara ulaştı. Short Bitcoin, geçen hafta toplam 1,8 milyon dolar tutarında giriş gördü. Uzmanlara göre bu, piyasanın düşüş eğilimini tamamen görmezden gelmediğini gösteriyor.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.