Eski Google CEO’su: Bu Kripto Para Büyük Bir Başarı!

Eski Google CEO’su: Bu Kripto Para Büyük Bir Başarı!

Yeniden ortaya çıkan 2014’teki bir video, eski Google CEO’sunun lider kripto para Bitcoin’i (BTC) ‘olağanüstü’ olarak selamladığını gösteriyor.

“Lider kripto para Bitcoin, dikkate değer bir kriptografik başarıdır”

Yeniden ortaya çıkan eski bir videoda, eski Google CEO’su Eric Schmidt, Bitcoin’in (BTC) teknolojisini kriptografik sahnede büyük bir başarı olarak selamladı. Schmidt, 2014 yılında Bilgisayar Tarihi Müzesi’nde konuşurken, Bitcoin teknolojisinin önemli olduğunu söylüyor. Ancak varlığın bir para birimi olarak kullanılmasına ilişkin şüphelerini dile getiriyor.

Eric Schmidt, Bitcoin’in teknoloji kurulumunun gelecekte daha fazla işletmeye güç sağlayabileceğini belirtiyor. İlginç bir şekilde Schmidt, Bitcoin’in dünya genelinde benimsenmesinin hala düşük olduğu bir dönemde açıklamalar yaptı. Eski Google CEO’sunun duruşu, lider kripto para beklentileri için büyük bir destek olarak görülebilir. Eric Schmidt, katıldığı panelde şunları söylüyor:

Bitcoin dikkate değer bir kriptografik başarıdır. Dijital dünyada kopyalanamayan bir şey yaratma yeteneği muazzam bir değere sahiptir. Bitcoin mimarisi, kelimenin tam anlamıyla kopyalanamayan bu defterlere sahip olma yeteneği inanılmaz bir gelişmedir. Pek çok insan bunun üzerine iş kuracak.

Eric Schmidt’in kripto teknolojisine ilgisi

Genel olarak, Schmidt’in Bitcoin’in teknolojisini ele alması, kripto para birimlerinin altında yatan teknolojiye odaklandığını vurguladığı yakın tarihli bir vahiy ile uyumlu. Eski Google CEO’su, şimdi de Web3’e olan ilgisini paylaştı. Schmidt, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.