Ekonomist: Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Dipler Geliyor!

Ekonomist: Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Dipler Geliyor!

Ekonomist Raoul Pal, kripto para alanının şu anda yeni ve gelişmekte olan pazarlara özgü büyük bir stres testi yaşadığını söylüyor. Pal ayrıca Bitcoin ve Ethereum için daha fazla olumsuz riske karşı uyarıyor. Konun ayrıntıları Kriptoks.com’da.

Bitcoin için daha kötüsü mü geliyor?

Ekonomist kripto piyasaları şu anda zorlu görünse de, kripto para birimlerini yönlendiren temel teknolojinin mimarisinin aşağı yönlü baskıya rağmen sorunsuz çalıştığını söylüyor. Pal şöyle diyor:

Yani, geçen yıla benzer şekilde iyi bir stres testinin ortasındayız. Bazı yeni zincirlerin tıkanması ve kısmi Maker (MKR) tasfiyesi dışında herhangi bir sorun var mı? Veya hepsi DeFi‘de ve başka yerlerde nispeten düzgün çalışıyor mu? Benim için önemli olan burada…

Pal, MakerDAO içinde, nihayetinde başlangıçta düşünülenden daha az şiddetli olan yakın tarihli bir tasfiyeye atıfta bulunuyor.

Maker is about to market dump $600 million worth of ETH unless someone can phone up this 7 Siblings guy and tell him to top up his vaults in the next 30 mins.I'm confident the Dutch Auctions will hold up but not sure how the market will reacthttps://t.co/DPQzPQWLOY

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.