Ekonomist: Bitcoin’i Sevmiyorum! Bu Altcoin’den Alıyorum

Ekonomist: Bitcoin’i Sevmiyorum! Bu Altcoin’den Alıyorum

Real Vision CEO’su ve makro gurusu Raoul Pal, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) uzun vadede Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans göstereceğine inandığını söyledi.

Ünlü ekonomist, Ethereum’da neden Bitcoin (BTC)’den daha fazla boğa olduğunu açıklıyor

Raoul Pal, Crypto Banter ile yeni bir röportajda, piyasa değerine göre en iyi kripto parayı toplam işlem hacmi ve aktif cüzdan sayısında ETH’yi geçse de, Ethereum’un son birkaç yılda BTC’den daha iyi performans göstermenin bir yolunu bulduğunu söylüyor:

Bitcoin’i düşünüyorsanız, Bitcoin her hafta Ethereum’dan daha fazla değer alışverişi yapıyor. Ethereum’da çok fazla işlem var. Aktif cüzdanların toplam değeri ve sayısıdır ve Bitcoin her ikisini de yener. Ancak, Ethereum’a bakarsanız, değerlerdeki değişim, Ethereum’daki bu iki değerdeki değişim oranları daha yüksektir, bu yüzden Ethereum, son birkaç yıldır Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor ve bunun gerçekten yararlı olduğunu buldum. Fiyatın ne olduğunu ve fiyatın oldukça iyi olduğunu gösteriyor.

Ethereum’da Bitcoin’den daha fazla yükselişe devam edip etmediği sorulduğunda Pal, hala öyle olduğunu ve diğer altcoin’lerin de sonunda lider kriptodan daha iyi performans göstermesi gerektiğini söylüyor:

Geleceğin Blockchain teknolojisinde olduğuna inanıyorsanız, tüm kripto para piyasası güvenli limandan daha iyi performans göstermelidir. İşler böyle yürüyor. Her zaman bu şekilde çalışır ve bu nedenle daha yüksek bir beta vardır. Yalnızca Bitcoin için değil, tüm alan için bir ağ benimseme modelinde olduğunuz için üstel bir yükseliş eğilimindeyseniz, zaman içinde daha iyi performans göstermelidir. Bu kadar basit.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.